Xiaomi Redmi Note 7 Kullanmıyorken Pil Azalması

Bir de öyle deneyin. Ama sabaha kadar kar edeceğiniz tutar maksimum yüzde 3. Senkronizasyon kapalı olur ise Google kişiler, fotoğraflar yedeklemesi çalışmaz. Mail geldiğinde otomatik bildirim gelmez, uygulamaya girip yeni mesaj varmı diye kontrol etmeniz gerekir. Ben hayatım boyunca Senkronizasyon dan pil tasarrufu yapmadım hiç. Akıllı telefonun doğasına aykırı bence.
Tamamdır deneyeceğim. Bataryamda sorun yok zannediyorum değil mi?

Ben de aynı telefonu kullanıyorum. Dün gece %100 şarj ettim. Öğlen kalktığımda %95'e düşmüştü. Wifi kapalı, mobil veri kapalı, senkron kapalı. Bu durum Android telefonlarda olan bir şeymiş genelde.

Ben de aynı telefonu kullanıyorum. Dün gece %100 şarj ettim. Öğlen kalktığımda %95'e düşmüştü. Wifi kapalı, mobil veri kapalı, senkron kapalı. Bu durum Android telefonlarda olan bir şeymiş genelde.
Ben bu RN7'yi 1.5 2 sene kullanıp IOS tabanlı bir telefona geçeceğim sanırsam. Çok stabil :)

Bir gelişme üzerine konuyu canlandırıyorum.
Bu telefonun stabilitesi sonradan iyileşiyor çünkü dün gece saat 2'de şarjdan çıkardım %100 durumdayken ve bugün öğlende telefona baktığımda %99 idi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı