Xiaomi Redmi Note 7 PixelExperience nasıl kurulur?

Son düzenleme:
@Umut Nas @Holdt Hocalarım sorunun çözümünü buldum. Adb minimalde total xfer 1.00x %48 yazdığı zaman zaten rom yükleniyormuş. Olması gereken buymuş zaten. Ben her %48 de kaldığında hata verdı sanıp telefonu boot etmeden direk wipe çekip tekrar deniyodum. Meğer ki boot edip başlatsam P.E arayüzü karşılayacakmış. Bunu bugün telegramlarından ögrendim. Şuan kendime küstüm resmen. :D

@Mr. Patrick Bateman
Telegramın faydaları :)
Geliştiricilerin bunu internet sayfasında söylememesi ayrı bir sorumsuzluk. Pil kullanımı bi' tık yüksek onun dışında sorun yok. Sonra MIUI istiyorum demeyin :D
Hocam P.E deyim şuan pil kullanımı harbi fark etti. :D içiyor resmen dizelden benzine geçmiş gibi oldum ama çok akıcı değermi dersen görücez deneyimleyip. Huawei konunuzu beklemedeyim bu arada elimde mate 10 lite cihaz var :)

Hocam P.E deyim şuan pil kullanımı harbi fark etti. :D içiyor resmen dizelden benzine geçmiş gibi oldum ama çok akıcı değermi dersen görücez deneyimleyip. Huawei konunuzu beklemedeyim bu arada elimde mate 10 lite cihaz var :)
Zamanında bende yüklediğimde aynı sorunla karşılaştım . Aosp romlar bir tık daha fazla pil ömrünü tüketiyor .

@Mr. Patrick Bateman
Telegramın faydaları :)
Geliştiricilerin bunu internet sayfasında söylememesi ayrı bir sorumsuzluk. Pil kullanımı bi' tık yüksek onun dışında sorun yok. Sonra MIUI istiyorum demeyin :D
Hocam nasılsınız. Bu P.E hakkında bi sorunum varda eski MIUI romdaki Samsung SD cardımda ki bazı data dosyaları silinmiyor. Bu ilk taktığımda sadece mi global folder Explorer dosyasıydı şimdi çoğaldı silinmiyor android data da ki klasörler. İlk taktığımda sormuştu harici mi olsun cihazla birleştirelim mi diye ben harici kullan dedim ama bilemedim ki?
Screenshot_20220925-061848_Google Files.png

Geri
Yukarı