Xiaomi Redmi Note 8 nereden alınmalı?

Nereden alırsanız alın genelinde Türkiye garantisi altında. Dolayısıyla da garantiye gittiğinde muhattabınız servis oluyor. Bence araştırın fiyatı nerede uygunsa oradan alın.(Bilindik büyük firmalar içinde)

Nereden alırsanız alın genelinde Türkiye garantisi altında. Dolayısıyla da garantiye gittiğinde muhattabınız servis oluyor. Bence araştırın fiyatı nerede uygunsa oradan alın.(Bilindik büyük firmalar içinde)
Xiaomi Türkiye Garantili diye kağıt bastırıp genpa vs garantisi veriyorlar. Evofone garantili değil XTG'lerin hepsi. Bu arada yanlış anlaşılmasın. İnternetten alışverişten yanayım her zaman.

Dolandırmaktan kastın internet alışveriş sitelerine göre 100-150 lira daha fazla paraya satmak mı?
Hayır, belirli anlaşmalarından doğan reklam kampanyaları, bu reklamlarda ki ürünlerin ballandıra ballandıra anlatılması aslında çöpün kenarında görsek almayacağımız aletleri bize satma, halk dilinde kakalama çabasından bahsediyorum.

Emin misin 100-150 TL olduğuna? Hepsiburada gibi sitelerde 1700 TL iken MediaMarkt, Vatan gibi yerlerde 2000-2100 TL.
Haklı olabilirsin. Ama bunun geçerli sebepleri olduğunu düşünüyorum. Mesela trendyoldan telefon sipariş ettin. Telefonun ekranı çizik çıktı geri gönderdin. Kutusu açıldığı için geri almayan tonlarca satıcı var. Bu mağazalarda böyle bir durum görmedim ben şahsen. Ayrıyeten işçi ve mekan masrafları gibi bir çok kalem var. İnternetten satışın ucuz olmasının bir diğer nedeni de bu. Benim çıkışım sadece dolandırıcı diye nitelendirilmesi. Açık piyasa. Kimse kimseye zorla satmıyor.
Hayır, belirli anlaşmalarından doğan reklam kampanyaları, bu reklamlarda ki ürünlerin ballandıra ballandıra anlatılması aslında çöpün kenarında görsek almayacağımız aletleri bize satma, halk dilinde kakalama çabasından bahsediyorum.
Bahsın buysa bu konuda haklısın. Ama dolandırıcılık kısmına katılmıyorum. Reklamın amacı budur zaten. Güzel göstermek.

Haklı olabilirsin. Ama bunun geçerli sebepleri olduğunu düşünüyorum. Mesela Trendyol'dan telefon sipariş ettin. Telefonun ekranı çizik çıktı geri gönderdin. Kutusu açıldığı için geri almayan tonlarca satıcı var. Bu mağazalarda böyle bir durum görmedim ben şahsen. Ayrıyeten işçi ve mekan masrafları gibi birçok kalem var. İnternetten satışın ucuz olmasının bir diğer nedeni de bu. Benim çıkışım sadece dolandırıcı diye nitelendirilmesi. Açık piyasa. Kimse kimseye zorla satmıyor.

Bahsın buysa bu konuda haklısın. Ama dolandırıcılık kısmına katılmıyorum. Reklamın amacı budur zaten. Güzel göstermek.

Yok ben dolandırıcı falan demiyorum. Büyük kurumsal firmalar bunlar. İnternet de ucuz olmasının sebepleri var elbette. Şahsen ben satıcısı Hepsiburada olmayan satıcılara güvenmem.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı