Xiaomi Redmi Note 8 Pro beni 8-10 sene üzer mi?

Neye dayanarak dediniz bilmiyorum.

Çevremde kullanan insanın yaşadığı duruma ve yaşayan insanlara, bir forum topluluğunda gördüğüm konulara dayanarak söyledim.

Her LCD ve AMOLED ekranda olabilir. Ayrıca Ghost screen sadece oyun değil WhatsApp'ta da olabilir.

Ghost screen sorunu AMOLED panellerde olmaz, araştırmadan etmeden gelip bunu yazamazsın. LCD panellerde Ghost screen sorunu yaşanır, AMOLED ekranda yanık sorunu oluşur.
Ghost screen sorunu durduk yere oluşmaz. Cihaz şarjda kullanılıyor ve ısınıyorsa oluşacaktır ancak her ısınmada oluşacak diye bir kaide yok.
Gidin biraz açın okuyun, AMOLED panellerde ghost screen sorunu oluşmaz!

Tekrardan bunları anlatıp vakit harcayamam, burada ki konuyu incele orada anlattım.

Çevremde kullanan insanın yaşadığı duruma ve yaşayan insanlara, bir forum topluluğunda gördüğüm konulara dayanarak söyledim.

Ghost screen sorunu AMOLED panellerde olmaz, araştırmadan etmeden gelip bunu yazamazsın. LCD panellerde Ghost screen sorunu yaşanır, AMOLED ekranda yanık sorunu oluşur.
Ghost screen sorunu durduk yere oluşmaz. Cihaz şarjda kullanılıyor ve ısınıyorsa oluşacaktır ancak her ısınmada oluşacak diye bir kaide yok.
Gidin biraz açın okuyun, AMOLED panellerde ghost screen sorunu oluşmaz!

Tekrardan bunları anlatıp vakit harcayamam, burada kiIMG_20200612_001811.jpg konuyu incele orada anlattım.
Sonuçta ekranda bozulma var mı var. Okumayı sizden öğrenecek değilim. Araştırıp sizin gibi insanları aşağılamaktansa okuyup kendime saklamayı tercih ederim. Ayrıca siz de gidin Technopat kurallarını okuyun bir.

Neye dayanarak dediniz bilmiyorum. Her LCD ve AMOLED ekranda olabilir. Ayrıca Ghost screen sadece oyun değil WhatsApp'ta da olabilir.

Zaten biz de adama önermedik. Uzun süre gidebilecek telefonları önerdik. Tabi siz anlamadan ahahah diye gülerseniz millet de size bir yerlerleriyle güler.
Önerilen telefon iPhone 7 dostum? Bu telefonun güncellemesi kesildi kesilecek. Bu mu 10 yıl götürecek bak yine gülüyorum hahahahaha

Bu işin sonuçtası monuçtası yok. İkisi de çok farklı şeyler.

Bilmediğini konuşamazsın.

Size mi soracağım?
Önerilen telefon iPhone 7 dostum? Bu telefonun güncellemesi kesildi kesilecek. Bu mu 10 yıl götürecek bak yine gülüyorum hahahahaha.

En az iPhone 7 alınmalı bence. Yakında desteği biter ama hala kullanılır uzun süre.

Bir yerlerinizle okuduğunuz belli. Destek bitinci telefon kullanılamaz hale gelmiyor. Şimdi bir şey diyeceğim olmayacak. iPhone 6'nın desteği bitmesine rağmen o kadar çok kullanıcısı var neden? Hiç düşündün mü? Çünkü çoğu kişi yazılımı önemsemiyor. iPhone 6 6 sene götürdüyse 7'de 8 sene götürür siz hiç canınızı sıkmayın. Şu an gülüyorum size.

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Şu an alınan hiçbir telefonun 10 sene gideceğini düşünmüyorum . Android tarafında en fazla 2 sene güncelleme geliyor diye biliyorum iOS tarafında 5 sene. Teknolojinin her geçen gün dahada geliştiğini görüyoruz bundan 2 sene sonra bile nasl telefonların geleceğini bilmiyoruz . Telefona gelirsek RN8 PRO iyi telefon 7 aydır kullanıyorum bir sorunla karşılaşmadım kamerası 64 MP diye fazla beklentiniz olmasın Ama Gcam kurulursa baya iyi işler çıkarabiliyor. Video performansını beğenmiyorum .Gündüz idare eder ama gece cok fazla kumlanma oluyor videoda. Performans kısmında bir eksisi yok Şu an tüm oyunları orta yüksek ayarlarda oynatabiliyor . Mediatek bir işlemci olduğu için oyunlarda ısınıyor ama abartılacak kadar değil . Gelelim pil performansına . Pil 1 günü çıkarıyor 4500 mah batarya olmasına rağmen IPS panel ve Mediatek işlemci olduğu için telefon biraz fazla pil tüketiyor. Aklınıza takılan bir soru olursa sorun cevaplarım.

Bilmediğin konu hakkında konuşamazsın, cevabını alırsın öyle.

😂 @365DAYS Allah sabir versin dostum sana, isin zor o elemanla.

RN8 kullanıyorum. Senin dediğin gibi sorunlar olmadı çok şükür. Forumda niye senin gibileri var ki? Sokaktan birisini çağırsam senin gibi kibirli kibirli konuşmaz.

RN8 kullanıyorum. Senin dediğin gibi sorunlar olmadı çok şükür. Forumda niye senin gibileri var ki? Sokaktan birisini çağırsam senin gibi kibirli kibirli konuşmaz.

😂 @365DAYS Allah sabir versin dostum sana, isin zor o elemanla.

Sizinle daha fazla muhatap olmayacağım. Allah'a emanet olun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı