Xiaomi Redmi Note 8 Pro'nun herhangi bir kronik sorunu var mı?

Şu şartlarda en iyi tercih sizin için Note 8 Pro başka bir şey demeyi düşünmüyorum.
Mate 20 Lite'ıda sevmiştim aslında, bu işlemci olaylarından dolayı biraz daha onu alma isteğim artıyor ancak bu işlemcide bu sorunların olmadığını kastetmiştiniz sanırım az önce, doğru mu?
MediaTek işlemcilerinin sıkıntıları olduğu için alınmaz deniyor ama sanırım bu işlemciyi yapmış MediaTek.

Mate 20 Lite'ıda sevmiştim aslında, bu işlemci olaylarından dolayı biraz daha onu alma isteğim artıyor ancak bu işlemcide bu sorunların olmadığını kastetmiştiniz sanırım az önce, doğru mu?
Isınma olarak Snapdragon 730 ile 1-2 derece fark var ve throttling o kadar fazla değil.

Isınma olarak Snapdragon 730 ile 1-2 derece fark var ve throttling o kadar fazla değil.
Isı değilde şarj konusu olarak, yukarıda bir arkadaş Youtube'dan video izlerken falan daha hızlı azaldığını söylemişti.
Youtube'da gezinirken bir arkadaşın amcasında varmış şarjı hızlı bitmeye ve kasmaya başlamış diyordu heralde.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı