Xiaomi Redmi Note 9 Pro 64GB vs 128GB

@Faruk28 Aynı depolamanın daha fazlası daha ucuza SD kart ile elde edilebiliyor, sadece depolama yapılacağı zaman hızın çok önemi olmadığı için SD kart tercih edilebilir. Hangisini alacağına karar veremediği için konu açmasında herhangi bir tuhaflık yok. Dalgınlığına gelip öyle yazmış olabilirsin, hatanı kabullenip geç. Konuda tuhaflık yok, bu tür şeyler forumlara danışılabilir. İyi günler :).

@Faruk28 aynı depolamanın daha fazlası daha ucuza SD kart ile elde edilebiliyor, sadece depolama yapılacağı zaman hızın çok önemi olmadığı için SD kart tercih edilebilir. Hangisini alacağına karar veremediği için konu açmasında herhangi bir tuhaflık yok. Dalgınlığına gelip öyle yazmış olabilirsin, hatanı kabullenip geç. Konuda tuhaflık yok, bu tür şeyler forumlara danışılabilir. İyi günler :).

Olaya yanlış taraftan bakıyorsun tuhaftan kastım depolama yapacaksan 128 alırsın bol bol depolarsın. Depolama yapmıyorsan 128 GB almanın bir anlamı yok. Konu bu kadar 2 saattir boş mesaj yazıyoruz.

Olaya yanlış taraftan bakıyorsun tuhaftan kastım depolama yapacaksan 128 alırsın bol bol depolarsın. Depolama yapmıyorsan 128 GB almanın bir anlamı yok. Konu bu kadar 2 saattir boş mesaj yazıyoruz.

Yazma o zaman nokta.

@Faruk28 vay canına!

Adam bunu zaten biliyor, arada 200 lira fark var. O farkı verip 128 GB model mi alayım yoksa o paraya 128 GB Micro SD kart alıp takarak 192 GB mı yapayım diye soruyor.
Dediğinizin aynısını yapıyorum şuanda keşke 128gb alsaydım diyorum . Zamanında bütçem vardı 64 yeter diye 128 almamışdım
Depolama yapan yapmayan farketmez bence fotoğraflarımı sd karta atıyorum ata bildiğim herşeyi atmaya çalışıyorum da hala yetmiyor kart olmasa video çekemezdim rahat rahat

Geri
Yukarı