Çözüldü Xiaomi Redmi Note 9 Pro MIUI ekranında kaldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BenimadımYusuf

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selamlar. Benim Redmi Note 9 Pro bir telefonum var Android 11'e güncelledim ve kapat aç yapayım dedim, MIUI ekranında kaldı.

Çözüm
İnan ki bana o paylaştığın forumda ben sorunum için çok çözüm yolu aradım. Ve birileri gelip dediğim gibi; bilmem ne abi bu işin uzmanıdır size yardımcı olur diye mesaj attılar :D sonunda da biri bana 200 TL karşılığında yardımcı oldu. O kişi de zaten edl modu yöntemi ile Firmware yapabilmişti. Hani telefonum zaten fastboot ekranına geliyordu :) bir kere 200 TL verdim daha sonra tecrübe sahibi oldum biraz :p bir de miflash programında Firmware dosyasını gösterince flash_all_bat falan gibi toplam 3 seçenek var. Default seçili olan değil de, diğer seçeneği seçmeli Firmware atacak kişi. Aslında çok basit ama dediğim gibi Bootloader kilit kesinlikle açık olmalı yoksa Firmware attıktan sonra eğer açık değilse miflash kırmızı yazı ile bir hata veriyor. Sanırım o hata da kısacası şey diyor: Bu işlemi yapabilmek için yönetici girişe sahip olmalısınız. Bu da işte ücretli oluyor. İşte dediğim gibi işlemi doğru yaparsan yönetici giriş miriş olmadan oluyor, ama açık olmadan atmaya çalışınca böyle bir sıkıntı oluşuyor. Ben o siteye hiç güvenmiyorum :D tamam doğru çözümler var ama konuya bakarsan zaten yazanların çoğu hep sorun yaşamışlar.

Evet telefoncu yapar fakat içinde ki veriler silinecek her türlü dostum üzgünüm...en iyisi telefoncuya ver. Sonuçta yazılım indirip program ile yükleyecek.

Ugrastıgınız için teşekkürler.
Yenıden baslattım, açıldı :D

Yeni konular

Geri
Yukarı