Xiaomi Redmi Note 9S 128 GB alınır mı?

Bütçe
3000+-200
Merhaba arkadaşlar, bugün POCO X3 aldım. Yaklaşık bir saattir inceliyorum telefonu. Şimdilik hoşuma gitti. İnşallah uzun vadede de sorun çıkartmaz bana.

@350070, @Samotne Ciasteczka, @WoLeRm, @Brexit, @Hacışakirbey, @hahahahah, @349398, @m3081, @Setsuna Yuki, @Efemm1905, @M.Meriç, @gleran, @Azyer-Çokişyapar hocalarım hepinize değerli görüşleriniz için çok teşekkür ederim. İnşallah güzel ve uzun bir birlikteliğim olur telefonla. @FurkannC, @Cingöz Recai ve @tunasahinn hocalarım, sizlerin görüşleri için de teşekkür ederim, inşallah başıma gelmez söylediğiniz olumsuz durumlar.

MIUI 12 ile ilgili sorularım var, bir konu açaınca yardımcı olursanız ayrıca sevinirim.
İncelemenizi bekliyorum iyiki note 9s almadınız.

Memnunum hocam; bataryası çok iyi, ekran kalitesi de güzel, kamerası çok güzel benim için. Sıkıntım yok sanırım. Soracağın özel bir şey varsa cevaplayabilirim.
Yok hocam sağ olun, merak ettiğim için sordum. Almayı düşünen arkadaşlara da yardımcı olur. Sevindim memnun olmanıza :)

Memnunum hocam; bataryası çok iyi, ekran kalitesi de güzel, kamerası çok güzel benim için. Sıkıntım yok sanırım. Soracağın özel bir şey varsa cevaplayabilirim.
Hocam, bir sorum var. Pili ne kadar sürede doluyor ve MIUI ile memnun kaldın mı?

Bu arada harika bir tercih yapmışsın, iyi ki Realme 7 almadın. Güle güle kullan, bizim yakında Note 9S var, güzel telefon mesela.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı