Xiaomi Redmi S2 nasıldır?

Terminator8888

Centipat
Xiaomi Redmi S2 telefonunu dün sipariş verdim. Bu telefon PUBG'yi kaldırıyormuş, yorumlara öyle yazmışlar ancak buraya yazdığımda çoğu kişi önermedi. Yoksa kötü bir seçim mi yaptım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe meselesi diyebilirim bütçeniz ona yetiyorsa ve özelliklerine baktığınızda sizi götüreceğinizi düşünüyorsanız sorun olacağını sanmam

Benim Redmi 6A en düşük ayarlarda PUBG oynatıyor ki S2 daha güçlü bir telefon ama eskimeye başladı. Teknoloji hızlı.

Hocam telefonu babama aldık. Telefon fiyatına göre güzel bir telefon. Biz 4/64 olanını 1250 liraya almıştık. Telefonu babam kullanıyor ve memnun. Telefonun donanımı belki şuandaki en üst performansı vermez ama seni yarı yolda da bırakmaz. Babam pek oyun oynamaz oynadığı iki tane oyun var onlar da candy crush ve kelime bulmaca. Facebook instagram vs kullanırken gayet iyi. Çekiş gücü de iyi. Bana göre tek sıkıntısı telefon çok büyük. Kot pantolon cebine zar zor sığıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı