Xiaomi Stick incelemesi

4-5 aydır Xiaomi Stick kullanıyorum. Biraz ısınma sorunu var. YouTube'da video izlemek için ideal bir cihaz. Bunun dışında Play Store'dan indireceğiniz web browserlar ile film izleyebilirsiniz. (Puffin Webbrowser hariç.) Mesela şu an Avengers izliyorum, arada sırada donuyor. Ama izlenmeyecek kadar donmuyor tabii. Maç falan da izleyebilirsiniz. Almanızı tavsiye ederim. 4K TV'niz varsa Mi Box alın diyeceğim de, 4K TV'lerin hepsinin Smart özelliği var zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu cihazı benim anne baba sürekli istiyor benden. Film izleyemiyoruz diyorlar :) Ben de acaba iş görür mü görmez mi diye hep bakarız diyorum ama, cidden alsam iş görecek bir cihaz mıdır hocam, tavsiye eder misiniz? Bir şeyler izlerken takılıp donma yapıyorsa, veya menüde gezinirken takılıyorsa 4K TV'miz olmasa bile mi box tercih edelim :)

Bu cihazı benim anne baba sürekli istiyor benden. Film izleyemiyoruz diyorlar :) Ben de acaba iş görür mü görmez mi diye hep bakarız diyorum ama, cidden alsam iş görecek bir cihaz mıdır hocam, tavsiye eder misiniz? Bir şeyler izlerken takılıp donma yapıyorsa, veya menüde gezinirken takılıyorsa 4K TV'miz olmasa bile mi box tercih edelim :)
Mi Box daha iyi hocam.

Mi Box daha iyi hocam.
Onu herkes biliyor.
4-5 aydır Xiaomi stick kullanıyorum. Biraz ısınma sorunu var. YouTube'da video izlemek için ideal bir cihaz. Bunun dışında Play Store'dan indireceğiniz web browserlar ile film izleyebilirsiniz. (puffin webbrowser hariç.) Mesela şu an avengers izliyorum, arada sırada donuyor. Ama izlenmeyecek kadar donmuyor tabii. Maç falan da izleyebilirsiniz. Almanızı tavsiye ederim. 4K TV'niz varsa Mi Box alın diyeceğim de, 4K TV'lerin hepsinin Smart özelliği var zaten.

Ben Netflix izlemek için aldım şu an yolda. Sıkıntı çıkarır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı