Çözüldü Xiaomi telefona bildirimler gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

okanerdogn1881

Picopat
Evet bugün telefonum banka hesabında para yatirdim ve herhangi bildirim gelmedi. Uygulamaya girdiğimde açıktı bildirimler fakat para giriş çıkış olduğunda bildirim gelmiyor. Telefon ayarlarından da açık ve anladım ki Xiaomi çöp rezil adamsınız. Abimin telefonunda direk bildirim geliyor bende yok. Rezil Xiaomi bir daha almam Allah korusun benim adıma hesabımdan para çekilse telefon yüzünden haberimiz olmayacak. Rezil Xiaomi.

Çözüm
Geliyor herhangi bir sorun yok ciden bıktım bu telefondan ya rezil telefon karanlık mod sorunlu mesela bazı uygulamalarda normal siyah yerleri beyaz gösteriyor hem de bembeyaz.

Xiaomi markasını savunmuyorum tabii ki ama bildirim sorununun telefondan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum.
Çünkü telefonlarınızın ayarları ayri olabilir uygulamanin sizin telefonunuzda bir yazılım eksiği olabilir niye illa Xiaomi'nin sorunu olduğunu düşünüyorsunuz.

Yazılım eksik olmayacak o zaman sattığı telefonları eksik mi satıyorlar. He rezil Xiaomi dosya uygulamasına reklam koyan rezil Xiaomi. Wi-Fi sorunu bile yaşadık kaç kez int iyi olduğu halde Wi-Fi kopuyordu. Adam gibi yazılım yapsinlar o zaman Çinliler. Çal dedin mi iyi bilirler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi kullanmış biri olarak bildirim olayının can sıkıcı olduğunu söyleyebilirim. Yeni modellerde bu durum umarım düzeltilmiştir.

Sonradan indirilen uygulama bildirimlerini varsayılan olarak yok sayıyor gibi desem yeridir. Ne banka ne Instagram vs. bildirimleri gelmezdi.

Mesela Instagram'a giriş yapardım bildirimler peş peşe gelirdi ne anladım girdikten sonra değil mi?

Deneyimlediğim kadarıyla Xiaomi için her uygulamanın bildirim ayarlarına telefon ayarlarından müdahale etmeniz gerekiyor. Bunun dışında pil optimizasyonu ayarının uygulama için kapatılması da katkı sağlayabilir.

Birden fazla ayar var. Her birini deneme yanılma yöntemiyle uygulayın ve hangi ayar kombinasyonu çalışıyorsa bildirim almak istediğiniz uygulamalara tek tek uygulayın.

Çıktığından beri kaçak note 8 pro kullanıyorum ve bu güne kadar hiçbir sorun yaşamadım. Sizde hata oluyor diye bu o firmanın çöp olduğu anlamına gelmez. Başka marka alsaydın o zaman, az aklın olsa telefonun veya markanın incelemelerine bakardın. Xiomi mükemmel değil ancak dediğiniz kadar kötü de değil. F/P cihazlar.

Yazılım eksik olmayacak o zaman sattığı telefonları eksik mi satıyorlar. He rezil Xiaomi dosya uygulamasına reklam koyan rezil Xiaomi. Wi-Fi sorunu bile yaşadık kaç kez int iyi olduğu halde Wi-Fi kopuyordu. Adam gibi yazılım yapsinlar o zaman çinliler. Çal dedin mi iyi bilirler.

Yazılım eksiği ederken uygulamanın sizin modelinize güncellemeyi geç getirmesinden kastetmiştim. Evet bence de Xiaomi çok iyi bir marka değil ama alırken araştırıp alabilirdin F/P bir marka olduğu için çok muhteşem olmadigi bariz ayrıca dediklerinizle Xiaomi'nin yakından uzaktan alakası yok.

Geri
Yukarı