Xiaomi telefonda McDonald's güvenlik sorunu

theen

Hectopat
Merhaba, yeni telefon aldım (Xiaomi Redmi Note 9S ). Mcdonald's uygulamasını indirdim ama güvenlik hatası verdi.
Root yok.

Screenshot_2021-03-16-09-06-38-886_com.mcdonalds.mobileapp.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon 2. el mi? Başka uygulamalarda aynı sorunu yaşıyor musunuz? Özellikle bir bankacılık uygulaması indirip test edebilirsiniz.

Pardon görmemişim konuda root yok diye belirtmişsin sorun bu şekilde tek bu uygulamada oluyorsa senle alakalı değildir mavi lotus arkadaşında dediği gibi başka uygulamalarda da olmaya devam ediyorsa eğer cihazın yazılımında bir sorun vardır yeni ürünse bir Xiaomi mağazasına uğrayın.

Pardon görmemişim konuda root yok diye belirtmişsin sorun bu şekilde tek bu uygulamada oluyorsa senle alakalı değildir mavi lotus arkadaşında dediği gibi başka uygulamalarda da olmaya devam ediyorsa eğer cihazın yazılımında bir sorun vardır yeni ürünse bir Xiaomi mağazasına uğrayın.

Bazen root olmasa dahi, telefonda yüklü olan güvensiz uygulamalar varsa bu hata oluşabiliyor. Örneğin telefonda bir root yapma programı yüklü ise ama root yapmamışsanız bu hata ile karşılaşabiliyorsunuz yine de.

Dediğim gibi root yok ikinci el değil ama kaçak kaçak IMEI yani başka uygulamalarda sorunum yok.
Bazen root olmasa dahi, telefonda yüklü olan güvensiz uygulamalar varsa bu hata oluşabiliyor. Örneğin telefonda bir root yapma programı yüklü ise ama root yapmamışsanız bu hata ile karşılaşabiliyorsunuz yine de.
Hayır güvensiz bir uygulama yok. WhatsApp,ve bankacılık uygulamaları var sadece.

Bankacılık uygulamalarına sorunsuz giriş yapabiliyorsanız, ve telefonda Root olmadığından, Magisk v.b. programların yüklü olmadığından eminseniz MC Donalds uygulamasında sorun vardır. Çözümü de magisk ile yapılabilir ya da uygulamanın güncellenmesini bekleyeceksiniz.

Bankacılık uygulamalarına sorunsuz giriş yapabiliyorsanız, ve telefonda Root olmadığından, Magisk v.b. programların yüklü olmadığından eminseniz MC Donalds uygulamasında sorun vardır. Çözümü de magisk ile yapılabilir ya da uygulamanın güncellenmesini bekleyeceksiniz.
İlginiz için teşekkürler, McDonald bize ulaşın kısmına yazdım geri dönüş bekliyorum.
11/02/2021 tarihinde benzer bir konu açılmış.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı