İnceleme Xiaomi Watch S1 active 3 aylık kullanım

Merhaba ilk önce saat ile ilgili bilgiler vereyim saat yuvarlak cam tasarımına sahip ve 3 adet rengi bulunmaktadır.
Beyaz siyah ve mavi.
Elimdeki cihaz mavi modelidir.

IMG_20230304_234146.jpg

Cihazı tasarım olarak beğendiğimi söyleyebilirim.
Gelelim uygulama kısmına.
Mi fitness üzerinden 3 adet uygulama kurulabiliyor bence çok kötü ve hesap makinesi bile yok anca mi fitness modunu bulup kuracaksınız.

IMG_20230304_234542.jpg

Bir de yürüdüğünüzde veya koştuğunuzda otomatik algılama özelliği var ve 170'den fazla spor modu var.
Ekran AMOLED.
Nabız,uyku verileri,kandaki oksijen,stres gibi sağlık verilerini ölçebiliyor.
Bu cihaz ile ilgili düşüncelerim:
Beni ekran konusunda olsun batarya konusunda olsun hiç sorun yaşatmadı sadece uygulama konusunda sorunum oldu ama biraz üzerine para koyup Galaxy Watch 4 veya 5 al dedirtti.

Son düzenleme:
Bu sağlıkla ilgili verileri ne kadar dogru? Bununla ilgili bagimsiz kuruluslardan aldigi sertifika var mi?

Hocam bu saati almaya yakınım. Saat de rehber gibi numara ekleme ya da saat üzerinden arama yapma özelliği var mı? Bunun youtube da olan videolarında yok deniliyor fakat belki son güncellemeleriyle bu özellik gelmiş olabilir diye soruyorum.
hayır gelmedi arama yapma özelliği sadece arayan kişiyi tekrar saat üzerinden arayabiliyorsun saatimin versiyonu: 1.4.174

Bu sağlıkla ilgili verileri ne kadar dogru? Bununla ilgili bagimsiz kuruluslardan aldigi sertifika var mi?

Bununla alakalı hiçbir bilgi bulamadım ama normal nabız ölçerle aynı değerlere yakın veriyor.

hayır gelmedi arama yapma özelliği sadece arayan kişiyi tekrar saat üzerinden arayabiliyorsun saatimin versiyonu: 1.4.174

Bununla alakalı hiçbir bilgi bulamadım ama normal nabız ölçerle aynı değerlere yakın veriyor.
Ben de aldım hocam. Bana 1.5K gibi bir fiyata geldi puanlarla vs. Acaba galaxy watch 5 mi alsam dedim fakat arada da ciddi fark var. Redmi watch 3 için de kare olması hoşuma gitmiyor.
Havit M9030 Pro da amoled yanığı oluştu iade ettim. Yoksa bunda bile numara ekleme vardı. 3K'ya kadar da başka saat yok adam akıllı. Huawei watch fit 2 vs. de almadım. Huawei band 6 ile aynı sensörlere sahip gereksiz buldum.

Bunda ne fark oluyor hocam? Benim saat de elime geçti. Mavi renk aldım. Acaba beyaz mı alsaydım diye düşünüyorum. :D kordon rengini değiştirmek istediğimde hangi renkler uyar sizce?

Hocam bu modda ekstra kadranlar ekstra uygulamalar var tavsiye ederim bir de bence mavi almakla çok iyi yapmışsınız Amazon'da buna uygun çok güzel kordonlar var tavsiye ederim. Şahsen ben kırmızı aldım yakıştı uyuyor tam.

Son düzenleme:
Hocam bu modda ekstra kadranlar ekstra uygulamalar var tavsiye ederim bir de bence mavi almakla çok iyi yapmışsınız Amazon'da buna uygun çok güzel kordonlar var tavsiye ederim. Şahsen ben kırmızı aldım yakıştı uyuyor tam.
Hocam siz bu saati uzun zamandır kullanıyorsunuz. Bana birkaç tane kordon önerir misiniz? Ben pek uyduramıyorum mavi renge hangi kordunu alsam diye. Sizin saatte maviymiş ben de yeni farkettim. Bir de bu sizin önerdiğiniz uygumala rus yapımı sanırım. Virüslü felan olmasın hocam bu? :D

Hocam siz bu saati uzun zamandır kullanıyorsunuz. Bana birkaç tane kordon önerir misiniz? Ben pek uyduramıyorum mavi renge hangi kordunu alsam diye. Sizin saatte maviymiş ben de yeni fark ettim. Bir de bu sizin önerdiğiniz uygumala Rus yapımı sanırım. Virüslü falan olmasın hocam bu? :D

Hocam ne virüsü Ruslar en sağlam yazılımcılar😀 hakikaten virüs yok ama sağlam uygulama ben kullanıyorum.

Orijinale en yakın olanlar.

Kırmızıyı da buradan almıştım hocam.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı