Xiaomi’den Apple’a Şarj Aleti Göndermesi

Bildiğiniz gibi iPhone 12 serilerinin kutu içeriğinde EarPods ve şarj adaptörü olmayacak. Bunu fırsat olarak gören rakipleri ise Apple’a Twitter’dan gönderme yaptılar. Xiaomi’nin tweeti:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yıllardır kulaklık koymayan Xiaomi’nin bunu yapması bana komik geldi açıkçası. :D

Birkaç aya hepsi aynı şeyi yapacak zaten.

Ekran boyutuna laf söylemedim, çerçeve tasarımı dedim. Yani çelik kenarlardan bahsettim. Kalkıp Apple avukatlığı yapmayınız. Eğer bir marka hatalı bir şey yapıyorsa bunu eleştirmeliyiz.

@Setsuna Yuki hocam konunuz sayesin de Xiaomi fanlarının ne kadar çekilmez olduğunu bir kez daha görmüş olduk.

Apple´ın yerinde olsam telefon da koymazdım kutuya. Bir adet elma koyardım sadece. Ne de olsa yiyen çok çıkar.

Ne komik bir espri bayağı güldük eğlendik.

Biraz geç cevap verdim 2 gündür girmiyorum.

Apple şarj cihazını kaldırdı ama indirim yapmadı demişsin. Fark ettin mi bilmiyorum telefonlara 5G geldi. Diğer markalar 200 Dolar Fark koyarken Apple Fiyat artışı yapmadı. 5G düşündüğünüz kadar ucuz bir parça değil.

Neyse ben yine konuşmayacağım dedim konuştum. Konu kilitlenirse iyi olur yoksa bu tartışmanın sonu yok.
Tam olarak işi çözmüş bir arkadaşımız burada.

Google'nin destek vermediği telefon gömse ne olur? Doğru düzgün uygulama yükleyemedikten sonra boş.

Google tokadı bastı yolladı aslında bir tek Huawei'ye yapılması saçma oldu yapılacaksa tüm Çin telefon markalarına yapılmalı mesela Huawei'den daha çok hak eden bir firma daha var. Onlar da bir desteği kesse tepe taklak. Huawei yıllardan beri piyasada bence şu sonradan bitme dandik Çin mali telefonlara el atsalar ne olur? Dünkü velet bugün abisine artistlik yapar olmuş bu velede deneyimli abileri tokadı basar yollar kısa zamanda.

Geri
Yukarı