Xigmateg Sirocon III 600W 80+ kasa nasıldır?

Bütçem buydu kasa kapağı açsam çok sıkıntı olur mu ?
Bilmiyorum herkes öyle diyor ısınma sorunu olur diye keşke zalman n2 kasayla corsair vs550 psu alaydın ama umarım bir iey olmaz kardeş kapağı açma tozlanır
Bütçem buydu kasa kapağı açsam çok sıkıntı olur mu ?
Vatan bizi kazıklıyor inşallah internete ikna ederim ailemi

Bilmiyorum herkes öyle diyor ısınma sorunu olur diye keşke zalman n2 kasayla corsair vs550 psu alaydın ama umarım bir iey olmaz kardeş kapağı açma tozlanır

Vatan bizi kazıklıyor inşallah internete ikna ederim ailemi
Hazır sistem aldım özelleştirme olmadığı için mecbur kaldım almaya ama pişman etmez. Ekran kartı GTX 1660 Gaming X soğutması çok iyi ısınırsa işlemci ısınır. Ona ne yapabilirim bilmiyorum.

Zalman S4 kullanıyorum o da Sirocon III gibi önü tamamen cam. Artic MX4 termal macun ve işlemci kendi stok fanını kullanıyorum. İşlemci oyunlarda 47-54. Ekran kartı ise 64-71 derecelerde. 4 dakikalık renderde en fazla 77 derece gördüm. Benim kasa masanın üstünde masa altı ile masa üstü arasında çok olmasa da sıcaklık farkı oluyor.

Kasa geldi dostum ön tarafın sağ kısmından ve alt kısmında ızgara var hava alıyor gayet alınabilir bir kasa. Ayrıca alt ve üstte ızgaralı, ısınma sorunu olmaz.
Merhaba, ben de Vatan Bilgisayar'daki dediğiniz hazır sistemi almayı düşünüyorum (msi 1660 super gaming x ve xigmatek sirocon iii x-power). Kasadan ve ekran kartından memnun musunuz? Ayrıca şu anki kullanımınıza kadar tavsiye eder misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı