Xigmatek Assasin...

Pazar günü ekran kartı almak üzere Vatan mağazasına gittiğimde neredeyse her sistem tavsiyesine eklediğim bu kasanın açık halini gördüm ve cebimdeki 6-7 senelik telefonumla 3 adet fotoğrafını çektim. Bütün siyah kasalar içinde tek beyaz kasaydı ve bu yakışıklı kasa oldukça dikkat çekiyordu.

vcsw1.jpg

vcsyy.jpg

vcszy.jpg

Gördüğünüz gibi kablo yönetimine sahip, disk yuvaları oldukça kullanışlı, görünüş bakımından çok hoş ve içinde 700W 80+ güç kaynağıyla birlikte geliyor. Fiyatı ise gayet alınabilir seviyede. Özetle, bu kasayı almayı düşünenlere ve yeni sistem toplayacaklara fikir olması için açtığım bu konuda bu kasayı kesinlikle tavsiye ediyorum.

O kasaya sistem topluyucaz :) 1080p izlersin :)

3DnMxMw.jpg

Merhaba Recep bey, ben bu kasayı almaya gittim ve GİGABYTE SUMO Y modeli ile döndüm. Assassin modeli benim çok hoşuma gitmedi işçiliğinde çok fazla plastik kullanılmıştı. Sizin düşünceniz nedir acaba ? Bu arada rehber ne zaman gelir ?

Çok ta süper bir kasa olduğu söylenemez açıkcası, ne bu?

Vidasız montaj artık bütün kasalarda var, dış görünüş pek sarmadı beni.

Oyun amaçlı toplanmıyor. Oyun da oynanacak fakat aynı fiyata AMD kart koyamazdık zira Mac OS X de kurulma ihtimali var. Daha önce dedim tekrar diyeyim, GTX 660 Ti bu sistem için bu fiyata en iyi seçim.
Hocam tabikide siz daha iyi bilirsiniz ama 120GB SSD alınana kadar GTX770 alınsaydı daha iyi olmaz mıydı? Sistemin tam amacını bilmediğim için ne desem boş ama SSD'nin sonradan alınması ekran kartının sonradan değiştirilmesinden çok daha iyi sanki hocam.

ASUS GTX 660 Ti (605 ₺, sanırsam 560-580 ₺ civarına denk gelir %30 indirimde)
MSI GTX 770 Gaming (798₺ civarı %30 indirim ile)

Dolar arttığından fiyatlar da 10-20 ₺ oynamış, 780 civarıydı en son %30 indirimde GTX770.

Tabi siz daha iyi bilirsiniz şimdi iki şey söyleyeceksiniz tüm dediklerim çöp olacak. :D

Zaten oyun için toplanmıyor diyor. :)

Oyun da oynanacak diyorsa demek ki bunu kullanan Pro bir Gamer değil ve GTX 660 Ti oyun için yeterli.

Biraz konu dışına çıkacağım ama;
Recep abi çok rica ediyorum bir sonraki videoda SSD'nin oyun sistemlerinde ki öneminden bahseder misin Allah aşkına? 2000 ₺'lik sisteme bile SSD önerenler olmaya başladı forumda, yeni gelenlerde 700₺'lik ekran kartı alıp yanına 600₺'lik SSD koymaya başladı, oyun sistemine...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı