XIGMATEK Mid Tower 650W 80+ Gaming Astro kasa nasıldır?

Bazı arkadaşlar fan hız ayarı falan var demiş ama yok. Kumandadaki ayar rgb hızını ayarlıyor kasa çok sesli bazen beni deli ediyor. Şuan olsa almam hatta satmayı bile düşünüyorum. Powerdan cuvlamalar falan geliyo arada rgb kontrolcüsü beyaz renkte sorun çıkartıyo falan baya sorunlu bir ürün bence.
Ben kullanıyorum kasayı bir sorunum yok açıkçası bir hız ayarı fan tuşuna basınca oluyor ama ses çıkarıyor çok hızlı modda fark ettiğini de sanmıyorum çok test etmedim ama bir kere rgb led bozulmuştu 1 fanda yenisini gönderdiler.

Ben kullanıyorum kasayı bir sorunum yok açıkçası bir hız ayarı fan tuşuna basınca oluyor ama ses çıkarıyor çok hızlı modda fark ettiğini de sanmıyorum çok test etmedim ama bir kere rgb led bozulmuştu 1 fanda yenisini gönderdiler.
Fan hız ayarı hangi tuş acaba banada söyler misin. Ben uzun zamandır kullanıyorum ve kumanda da öyle bi fonksiyon yok. S harfle gösterilenler rgb hız ayarı M harfi ile gösterilen rgb geçisi güneş işareti ışık ayarı başkada birşey yok kumanda da.
20190615_140412.jpeg

Fan hız ayarı hangi tuş acaba banada söyler misin. Ben uzun zamandır kullanıyorum ve kumanda da öyle bi fonksiyon yok. S harfle gösterilenler rgb hız ayarı M harfi ile gösterilen rgb geçisi güneş işareti ışık ayarı başkada birşey yok kumanda da.Eki Görüntüle 404662
Seninle benim kumandalarımız farklı bende üzerinde fan yazan bir tuş var.

Fotoğraf atabilir misiniz? Kumanda ve kontrolcünün fotoğrafını xigmatek ile görüşeceğim neden aynı kasada farklı özellikler var.
Arkadaşım sanırım sende benim gibi ilk çıkan kasayı almışsın. Xigmatek heralde şikayet üzerine kumanda ve kontrolcüyü yeniledi. Yeni nesilde kontrolcüde hız ayarı mevcut ve çalışıyor. Benim ki de eski sürüm ve hız ayarı falan da yok. Kasa kalitesi ve tasarımı olarak çok beğeniyorum. Fakat fanlar ve konrolcü berbat diyebilirim.

Arkadaşım sanırım sende benim gibi ilk çıkan kasayı almışsın. Xigmatek heralde şikayet üzerine kumanda ve kontrolcüyü yeniledi. Yeni nesilde kontrolcüde hız ayarı mevcut ve çalışıyor. Benim ki de eski sürüm ve hız ayarı falan da yok. Kasa kalitesi ve tasarımı olarak çok beğeniyorum. Fakat fanlar ve konrolcü berbat diyebilirim.
Sorum şu kasadaki jak girişi hem ses girişi hem ses çıkışı olarak kullanılabiliyor mu yoksa illaki çift çıkışlı ekipman almak zorunda mıyım?

Sorum şu kasadaki jak girişi hem ses girişi hem ses çıkışı olarak kullanılabiliyor mu yoksa illaki çift çıkışlı ekipman almak zorunda mıyım?
Bildiğim kadarıyla çift uçlu almalısınız. Tek jak ile hem hoparlör hem mikrofon olmuyor.
Çoğu oyun ekipmanı çift uçla geliyor zaten, bazen ikisi bir arada uç yedek olarak geliyor.

Normalde gürültülü biraz fakat fan hız ayarı kumanda üzerinde mevcut düşük ve yüksek olmak üzere 2 mod mevcut masa üzerinde kullanıyorum. Ben düşüğe alınca gayet sessiz bir kasa soğutma konusunda fazlası ile başarılı ben bir de Dark'ın 2 tane fanını taktım üzerine aslında hiç gerek yoktu ama elimde fazla olunca takıverdim. Geçtim 6 fan olmasına rağmen gayet ses düzeyi başarılı hele bir de Rampage redsky vardı ondan sonra yarı yarıyadan daha sessiz diyebilirim.

Eki Görüntüle 368708Eki Görüntüle 368709

Hocam aynı kasadan bende aldım ama kumandadan fan ayarını yapamıyorum. Fan tuşuna basınca hiçbir tepki vermiyor. Yardımcı olursan sevinirim.

Geri
Yukarı