Xiomi Redmi Airdots orijinal olduğu nasıl anlaşılır?

Arkadaşlar bende de kutudan inceceik Çince yazan minik bir şey cikti kulaklık sarj cihazı ve yedek silikon kulaklıllar sn yok kuaklığın silikonunu çıkartınca sn yazmıyor ID yazıyor Allah aşkına ben bunun orjinalliğini nasıl teyit edebilirim kullanan birisi yardimci olabilir mi?

Merhabalar, 2 gün önce hepsiburada.com'dan Hepsiburada'nın kendi satıcısından Redmi Airdots kulaklık sipariş etmiştim ve kulaklık bugün elime ulaştı ve orijinal olup olmadığını incelemek amacıyla internetteki replika versiyonlarla karşılaştırdım.

-Kutunun üzerinde Mi True Wireless EarBuds yazıyor.
-Kutuyu açınca Warranty Notice başlıklı yazının dışında 170 sayfalık bir kitapçık çıktı.
-Şarj kabının altındaki yazılar silik bir şekilde.
-Kulaklığın silikonunu çıkarınca herhangi bir seri numarası yazmıyor.
-Ses kalitesi olarak da henüz uzun süre kullanma imkanı bulamasam da biraz cızırtılı buldum.

Bu kulaklığın orijinal olup olmadığını nasıl anlarım? Replikayla arasındaki belirgin farklar nelerdir Yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam içini açarsanız en iyi şekilde görürsünüz, ama teknik bilginiz yoksa yapmayın.
Bende airdofs yaziyor ama karekod kısmını okutunca Xiaomi mağzasına atiyor replika mı orijinal mi?
Hocam sahtedir airdofs yazıyorsa.

Merhaba bende herşey aynı fakat bandrol yok kutu üzerinde Redmi AirDots yazıyor kulaklık silikon çıkarınca seri no yazıyor 170 sayfalık kitapçık var kulaklık poşetinde ise 07 CPE yazıyor trendyol üzerinden aldım nasıl sorgulatçam çin üretim benimki sahtede çinde üretiliyor birsürü video izledim çakma belirtiler de var orjinal belirtilerde var lütfen cevaplayın aklımda deli sorular
Barkod okuyucuyla değil arkadaşlar, mavi kutunun alt kısmındaki bandrolün yan tarafını kazıyarak 20 basamaklı güvenlik kodunu Product Authentication sitesinden sorgulatabilirsiniz.
Merhaba bende herşey aynı fakat bandrol yok. Kutu üzerinde Redmi AirDots yazıyor kulaklık silikon çıkarınca seri no yazıyor 170 sayfalık kitapçık var kulaklık poşetinde ise 07 CPE yazıyor trendyol üzerinden aldım nasıl sorgulatçam çin üretim benimki sahtede çinde üretiliyor birsürü video izledim çakma belirtiler de var orjinal belirtilerde var lütfen cevaplayın aklımda deli sorular

Barkod okuyucuyla değil arkadaşlar, mavi kutunun alt kısmındaki bandrolün yan tarafını kazıyarak 20 basamaklı güvenlik kodunu Product Authentication sitesinden sorgulatabilirsiniz.
Merhabalar bende az önce satın aldım ama kazıyacak yer yok kulaklığın içinde seri numarası yazıyor. Kalın bir kitapçık da çıkmadı, kutu çince üstünde airbuds değil airdots yazıyor kutuda arkasında da silik bir şeklilde airdots yazıyor ürünün. orjinal mi değil mi anlayamadım.

Geri
Yukarı