XP kurulum USB'si için ISO

Kadr

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core 12. Nesil İ7-12700F/ MSI GTX 1650 VENTUS XS OCV1 / GIGABYTE H610M S2H DDR4 / T-FORCE TUF GAMİNG 8x2 3200 Mhz Dual Kit / KIOXIA Exceria NVMe SSD 250 / WD Green 240 / Thermaltake TH240 ARGB Sıvı Soğutma / Thermaltake Smart BX1 650W PowerSupply / Uzay Montaj
Meslek
İşsiz
Selamlar. İlgilendiğiniz için teşekkürler öncelikle. Ortaokul arkadaşım ve çok samimiyiz kendisi pek bilgisayardan anlamıyor sadece internette dolaşmak için kullanıyor sanırım. Sisteminde fazla özellik yok 2 GB RAM 128 MB ekran kartı gibi bileşenler bu yüzden bende Windows 7 pek verimli olmaz diye düşünüyorum o yüzden XP kurmak istiyorum. Fakat elimde USB için herhangi bir ISO dosyam yok ve internet sitelerindeki dosyaların direkt USB'ye yazılıp yazılmayacağını tam bilmiyorum o yüzden boşuna data harcamak istemedim bu ara internetim sıkıntı mobil data kullanıyorum. Lütfen bana USB'ye yazdırabileceğim bir ISO dosyası önerir misiniz? Teşekkür ederim cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belli başlı torrent sitelerinde mevcut ancak link paylaşılıyor mu bilmediğimden bir şey diyemeyeceğim.

Selamlar. İlgilendiğiniz için teşekkürler öncelikle. Ortaokul arkadaşım ve çok samimiyiz kendisi pek bilgisayardan anlamıyor sadece internette dolaşmak için kullanıyor sanırım. Sisteminde fazla özellik yok 2 GB RAM 128 MB ekran kartı gibi bileşenler bu yüzden bende Windows 7 pek verimli olmaz diye düşünüyorum o yüzden XP kurmak istiyorum. Fakat elimde USB için herhangi bir ISO dosyam yok ve internet sitelerindeki dosyaların direkt USB'ye yazılıp yazılmayacağını tam bilmiyorum o yüzden boşuna data harcamak istemedim bu ara internetim sıkıntı mobil data kullanıyorum. Lütfen bana USB'ye yazdırabileceğim bir ISO dosyası önerir misiniz? Teşekkür ederim cevaplarınızı bekliyorum.
32 bit Windows XP ISO dosyası.
Kod:
https://drive.google.com/file/d/0B4UF-ZmqWS73ZFhjeU9EWVZKNk0/view[\CODE]

Eski bir bilgisayarda USB'den bootable olmama ihtimali var umarım BIOS'u kontrol etmişsindir yoksa boşu boşuna indirmiş olurusun.

Bilgisayarda DVD okuyucu var zor değil de USB'ye yazdırdığımı DVD'ye aktarabilirim ama önceden Win 7 denemek için USB kullanmıştık ve sıkıntı çıkartmamıştı ama yavaş diye XP'ye geri döndük.

64 Bit XP ISO dosyası bulamadım, zaten SP3 sürümüne X64 çıkmadı.

DVD'den Boot edebilir DVD alıp yazmak zor bir şey değil.

SP 2 için yok mudur peki ya. Bilgisayarının SPsini hatırlamıyorumda 64 Bit olduğuna eminim. Çok teşekkür ederim bu arada vaktinizden çalıyorum.

Bilgisayarda DVD okuyucu var zor değil de USB'ye yazdırdığımı DVD'ye aktarabilirim ama önceden Win 7 denemek için USB kullanmıştık ve sıkıntı çıkartmamıştı ama yavaş diye XP'ye geri döndük.

SP 2 için yok mudur peki ya. Bilgisayarının SPsini hatırlamıyorumda 64 Bit olduğuna eminim. Çok teşekkür ederim bu arada vaktinizden çalıyorum.

Sorun yok, XP 64 Bit.

Kod:
https://cloud.mail.ru/public/MxQx/CH7eSZiSJ

Sorun yok, XP 64 Bit.
Kod:
https://cloud.mail.ru/public/MxQx/CH7eSZiSJ

Üstad teşekkür ederim çok sağ ol herhalde ISO dosyası RAR içinden çıkarılıp yazacağım. Gerçekten çok teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı