Xperi Z ve S4 Fiyatları

Enes ERGÜN

Hectopat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bu telefonlar neden böyle ucuz?

Samsung Galaxy i9500 S4 Akıllı Telefon Siyah - Cep Telefonu - Akıllı Telefon – arabulvar

Sony Xperia Z Siyah - Cep Telefonu - Akıllı Telefon – arabulvar

Cevabını biliyorum aslında "GREY" ürünün ithalatçı firma tarafından garanti desteği yok denilebilecek derecede olduğu malum. Fakat benim kafama takılan konu ürünü alıp açtığımda ürünün sıkıntılı çıkma ihtimali, gerek yazılımsal gerek fiziksel, gerekse kayıt kısmı açısından. Sonuç olarak "gempa/telpa/KVK" gibi bir garanti beklemiyoruz, fakat kutudan çıkan ürünü ithalatçı firmayla bir alakası yok değil mi?

Arkadaşım verdi linkleri bana ve bir sıkıntı olur mu alınabilir mi diye sordu bende bildiğim kadarıyla yardımcı oldum, sizlerin görüşlerini de almak istedi. Şimdiden teşekkürler.

Ucuz etin yahnisi yavan olur diye bir söz vardır. İnsanımızı neden her şeyin en ucuzunu arar ki? Bütçe kısıtlı ise bütçeye uygun bir cihaz alınmalı. Para yokken en pahalı telefona yanaşmak biraz ters geliyor bana.

Garantili ürün alınmalı ki bu tip satıcılar batsın, gitsin, yok olsun.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı