Xperia U Firmware 6.1.1.B.1.10 Root Rehberi

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Xperia U orijinal ST25i Firmware 6.1.1.B.1.10 root yöntemi.

1. Ayarlar > Geliştirici Ayarları kısmından "USB hata ayıklama"yı devreye sokun:

xbbb7.png

2. : Flashtool yükleyin: Flashtool -- Xperia devices flashing

3. : Flashtool için sürücüleri yükleyin

xZT8p.png

qL8Q8.png

jFdBt.png

3. Cihazınızı PC'ye bağlayın

4. Flashtool'u başlatın, root düğmesine basın Superuser seçin ve OK tuşuna basın:

EWqhM.png

5. İstendiğinde telefonunuzdan geri düğmesini tıklatın. 'RootME' kurtarmayı seçin!

Pprao.png
400d4uub.png

6. Cihaz 3 kez kapanıp açılacaktır ;)

7. : Tebrikler, artık telefonunuz root edildi. İşlem bitiminde Flashtool ekranı şu şekilde olmalıdır:

uo8by.png

Xperia U telefonumu güncelleştireceğim. Fakat güncelleştirilmiş hali güzel midir acaba diye düşünüyorum. Sizce nasıl yeni hali? Güncelleştirmezsem ne olur? Ne gibi dezavantajlarım olur? Bir de yeni güncelleştirmede ekran fotoğrafı nasıl çekiliyor? Bir arkadaşımda gördüm fakat bulamadığını söyledi. Güncelleştirmeden önce kapat tuşuna basınca seçenekler arasında çıkıyordu. Peki güncelleştirince nereden yapılıyor ? Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yarın yapacağım. Size sonuçları bildiririm.

- - - Güncellendi - - -

Videodaki yorumlara bakarsak Jelly Bean kurunca kamera çalışmıyormuş? Adamlar yanlış yaptığı için mi yoksa gerçekten değişmiyor mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

- - - Güncellendi - - -

Biraz daha aradım başka modlar da var, sizce ne kurmalıyım?

- - - Güncellendi - - -

Uplayah da herkes görsün :D

- - - Güncellendi - - -

En geç haftaya bugün yapıcam zaten ondan sonra zamanım az olacak. Sizden cevap bekliyorum arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücü gibi düşün. Başka sürüm kuruyorsun. Bozmuyor yani kamerayı...

Telefonda zaten 4GB alan var ek bir hafıza kartı ekleyemiyorsun, zaten tıka basa dolu şu anda. Basit bir oyunu yarım saat oynasam telefon alev topuna dönüyor, Twitter'da Facebook'da takılsam da aynı şekilde. Format atsam ısınmaya ve yavaşlamaya çare olur mu? En son güncelleme yüklü.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı