Xperia X Compact vs Zenfone 3

X Compact küçük boyutta büyük grafik performans vermek için tasarlanmış bir telefon. Lakin Zenfone 3 daha zarif tasarımla beraber günlük kullanım için tasarlanmış. Kamera olarak X Compact biraz önde olabilir. Oyun performansı olarak aralarında çok büyük bir fark olmaz. Kısacası sizin için görüntüden ziyade performans önemliyse Xperia X Compact, ama benim için tasarım ve günlük kullanım önemli diyorsanız Zenfone3'ü öneririm. Bu arada Xperia X Compact'ın ekran boyutu 4.6", Zenfone 3'ün ekran boyutu 5.5".

Oyun performansı arasından nasıl fark olmaz, hem 720P, hemde SD 650 ve Adreno 510 var. 1080P ekran olsaydı da X Compact kesinlikle bariz şekilde Zenfone 3 modelinden daha performanslı olmaya devam ederdi. İki telefonun donanım ve performansı arasında ciddi fark var.

Oyun performansı arasından nasıl fark olmaz, hem 720P, hemde SD 650 ve Adreno 510 var. 1080P ekran olsaydı da X Compact kesinlikle bariz şekilde Zenfone 3 modelinden daha performanslı olmaya devam ederdi. İki telefonun donanım ve performansı arasında ciddi fark var.
Çok büyük bir fark olmaz dedim. Zaten yukarıda Xperia X Compact'ın Zenfone 3'ten performanslı bir telefon olduğunu belirttim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı