A5 2017 vs Zenfone 3 vs Xperia X vs X Compact

1500 TL SE için fena bir rakam değil, sıfır olarak 2000 TL civarlarına satılıyor bu fiyatı hak eden bir model değil kesinlikle. Bir de yukarıda sen IOS yazmıştın ben OIS şeklinde anladım ondan OIS işin içine karıştı. 1500 TL SE modeli temiz ve garantili ürün ise IOS kullanma deneyimi yaşamak istiyorsan alabilirsin, ekran boyutu senin için sorun olmayacaksa.

Olur öyle şeyler gecenin bu saatinde. Dediğiniz gibi İOS deneyimi yaşamak istiyorum ve İphone SE de birkaç sene daha güncelleme alacak. Bu da telefonu daha uzun kullanırım demek oluyor. Ekran boyutu konusunda büyük ekrandan geçen çoğu kişi alışıldığını söylüyor. Benim şuan kullandığım telefon da zaten 4.7 inç yani çok da büyük değil. Benim alışmam daha kolay olabilir. Gönül İphone 6s isterdi ama maalesef. Yardımınız için teşekkürler.

İphone SE de EIS yok mu ?

6S ve SE modelinde EIS var. EIS ile OIS birebir aynı performansı vermez, biri yazılım ile titreme ve sallantıyı engellemeye çalışır diğeri ise kamera üzerine yerleşen bir donanım parçası ile bu işlevleri getirmeye çalışır.

6S ve SE modelinde EIS var. EIS ile OIS birebir aynı performansı vermez, biri yazılım ile titreme ve sallantıyı engellemeye çalışır diğeri ise kamera üzerine yerleşen bir donanım parçası ile bu işlevleri getirmeye çalışır.

Bir işe yarayacağını sanmıyorum. Ama bu konuda sanırım en iyisi Sony. Sanki OIS varmış gibi bir EIS var. İphone SE önceliğim olacak. Ön kamerasından memnun kalırım umarım. En azından gündüz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı