Xperia X10 Mini Pro Android 4.0 ICS ROM Güncellemesi

tuncerozdes

Hectopat
Katılım
22 Kasım 2012
Mesajlar
28
Yer
Niğde
Merhaba kolay gelsin. Benim bir sorum var. Benim telefonumum firmware sürümü 2.1.1.a.0.28 bu yönergeler işime yarar mı? Teşekkürler.
 

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Katılım
14 Ağustos 2010
Mesajlar
67.602
Makaleler
76
Çözümler
1.017
Yer
İstanbul

tuncerozdes

Hectopat
Katılım
22 Kasım 2012
Mesajlar
28
Yer
Niğde
Kontrol ettim. Yazılım güncel görünüyor. Yükledigim ICS telefonumda sorun yarattı. Bootloader kilidini açınca telefon çekmiyor. ICS yi yüklüyorum daha sonra Bootloader kilidini kapatınca bu kez ICS çalışmıyor. Telefon titriyor ama açılmıyor. Daha sonra orjinal ROM a dönmek zorunda kalıyorum. Yardımlarınız için teşekkürler...
 

tuncerozdes

Hectopat
Katılım
22 Kasım 2012
Mesajlar
28
Yer
Niğde
Çok teşekkürler. Son verdiğiniz yönergelerle yaptıktan sonra oldu. Benim şimdi 2 sorum var 1. si Bootloader kapatmam gerekiyor mu kapatmazsam sorun olur mu? 2. si ise telefonda karşının sesi az geliyor hoparlörde de aynı yükseltmek için ne yapabilirim ? Şimdiden teşekkürler...
 

Muhammet Şahin

Hectopat
Katılım
8 Haziran 2013
Mesajlar
1
Hocam ben flashtool ile kerneli anlattığınız gibi flashladım, bu kısma kadar anlattığınız gibi sorunsuz geldim bootloader açtım, fakat bir sonraki adıma geçemiyorum, telefonu açarken nAa logosu gelince ard arda geri tuşuna basmama rağmen cwm menüsüne giremiyorum ne yapmam gerekir, yardımını bekliyorum?
 

Sezgin Kahraman

Hectopat
Katılım
18 Ekim 2013
Mesajlar
3
Herkeze merbaba. Benim bi sorum var ben herşeyi sırasıyla yaptım fakat "nAa Logosu ekranda belirince ClockWorkMod menüsüne girmek için geri tuşuna" defalarca basmama rağmen o menüye giremiyorum. Telefon naa logosu geliyor 1 2 dk sonra kapanıyo tekrar geliyor. Ne yapmam gerek buna nasıl giricem o menüye.
 

Yeni konular

Yukarı