Xperia XA1 vs X vs X Compact

Evet ama XA1 X'e kıyasla çok daha güncel bir telefon ve tasarımına ben pek sıcak bakmıyorum X'in ama elbette tasarım görecelidir. P20 ile gayet iyi iş çıkarıyor. Şarjı desen 4 saat oyun oynadım %28 şarjım gitti. Oynadığım oyunlar ise Strike of Kings, Mortal Kombat X, Marvel Şampiyonlar Turnuvası, Asphalt 8 tarzı ağır oyunlardı. Parmak izide benim için önemli olmadığından. XA1 benim için biçilmiş bir kaftan gibiydi. O yüzden onu aldım tabii ki yazdığımız yorumlara göre de arkadaş okuyarak kararını verecek. Hangisine daha çok ihtiyacı varsa onu alsın. Kamera ve güncellik istiyorsa XA1, Performans istiyorsa X'i öneririm. :) İyi forumlar efendim, iyi akşamlar dilerim.
4 saat oyun oynayarak (üstelik söylediğiniz oyunlar son derecede yüksek performans isteyen oyunlar)
nasıl sarjı %28 düştü sadece. Sallamasyon bilgidir direkt. Ben normal XA ile video izleme internette dolaşma ile 4 saat 45 dk ekran süresi alıyorum.
Siz galiba P2 ile X'in toplam oyun süresini söylediniz.

Aralarında en mantıklısı X Compact ancak çıkalı 1 sene olmak üzere ve yenisi gelmek üzeredir diye düşünüyorum.

O çıkacak cihaz muhtemelen XZ Compact olacak çünkü XZ ailesinde Premium,S, modelleri çıktı ancak Compact modeli çıkmadı. X ailesinde ise geçen sene X, XA, XA Ultra ve X Compact modelleri çıktı şimdi yine aynısı olur, XA1 çıktı XA Ultra 1 çıktı X1 ve X Compact 1 ise henüz çıkmadı.

O çıkacak cihaz muhtemelen XZ Compact olacak çünkü XZ ailesinde Premium,S, modelleri çıktı ancak Compact modeli çıkmadı. X ailesinde ise geçen sene X, XA, XA Ultra ve X Compact modelleri çıktı şimdi yine aynısı olur, XA1 çıktı XA Ultra 1 çıktı X1 ve X Compact 1 ise henüz çıkmadı.
Sony Orta üst segment cihazları kaldıracağız dedi.
Çıkarsa XZ Premium Compact veya çıkması muhtemel çerçevesiz XZ1'in compactı XZ1 Compact çıkar. 2 Compact birden çıkmaz

Marka Sony olunca yorum yapmak bir anlam ifade etmiyor maalesef çünkü adamlar çok garip. Millet çerçeveleri azaltır bunlar arttırıyor.

4 saat oyun oynayarak (üstelik söylediğiniz oyunlar son derecede yüksek performans isteyen oyunlar)
nasıl sarjı %28 düştü sadece. Sallamasyon bilgidir direkt. Ben normal XA ile video izleme internette dolaşma ile 4 saat 45 dk ekran süresi alıyorum.
Siz galiba P2 ile X'in toplam oyun süresini söylediniz.

İsterseniz ss atabilirim. Bir daha ki kullanışımda.

Açık konuşayım 4 saat oyun yüzde 28 şarj inandırıcı gelmiyor.
İsterseniz size de ss atabilirim. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı