Xperia XZ Premium vs iPhone 7

5 yıl boyunca android kullanıcısıydım sonrasında iphone 6s aldım. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve emin ol iphone 7 alınır. Nedeni dersen android telefonlar 1.5 yıl sonrasında yavaşlama olacak. Ben formatından tut custom rom yüklemesine kadar denedim fakat sonuç aynı yavaşlamanın önüne geçemiyorsun. Kuzenim yaklaşık 2 yıldır 7 plus kullanıyor tel de bir sorun olmadı.

5 yıl boyunca android kullanıcısıydım sonrasında iphone 6s aldım. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve emin ol iphone 7 alınır. Nedeni dersen android telefonlar 1.5 yıl sonrasında yavaşlama olacak. Ben formatından tut custom rom yüklemesine kadar denedim fakat sonuç aynı yavaşlamanın önüne geçemiyorsun. Kuzenim yaklaşık 2 yıldır 7 plus kullanıyor tel de bir sorun olmadı.
O devir artık geçti.
1,5 gün "rahat" çıkarıyor. Çok verimli kullanıyor sen rahat ol.
Kullanıma göre de değişir. Ayrıca ekran boyutu ve ekran kasa oranı cidden kötü. Hala S9 daha iyi bir tercih.

Ya harbiden bıktım bu Android yavaşlar tarzı sözlerinizden yaa. Alıyosunuz giriş servis telefonu sonra da telefon kasınca tüm Android telefonlar kasıyor diyorsunuz. Diyelim ki dediğiniz doğru, benim 2 yıllık S7 marka telefonum neden şuan alındığı günden daha iyi çalışıyor acaba. Nolur genelleme yaparken genellemenizi bir cihaz üstünden yapmayın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı