Xperia z2 mi yoksa Lg g3 mü?

Sahsen bir G3 kullanicisi olarak Z3 le bile kiyaslasan G3'ü tavsiye ederim milletin abarttigi gibi durumlari 6 aydir yasamadim hatta hicbir sıkıntı yasamadim donanim olarak aynilar su dayanikliligi tarzi seyler seni cezbetmiyorsa 2k ekrani tek gecerim telefon isiniyor ama bir sıkınti yaratmiyor o yuzden buda beni etkilemiyor batarya si ise gunluk kullanimla 1 gunu rahat 2 gunu zorluyacak kadar cikariyor kisaca cevabim suphesiz G3

Bende öyle diyordum bir ara ama Z2 daha cazip gelmeye başladı. Tabiki de Lg G3 kötü bir telefon değil ama ekran çözünürlüğü yüzünden Lg G2' yi geçemiyor oyun veya test sonuçlarında.

Defalarca söyledik zaten daha önce de Z2 olsun G3 olsun iyi telefonlardır. Hangisi alınırsa alınsın memnun edecektir. Z2 biraz daha stabil ve batarya konusunda çok tatmin edici. G3'te de ekran düşünülüp onlardan ödün verilmiş. İlk çıktığından beri Z2 kullanan birisi olarak beni hiçbir konuda hayal kırıklığına uğratmadığını söyleyebilirim. Dengeli ve mümkün olduğunca az sorunlu bir telefon olmuş. XDA'da çok iyi geliştiricilerle birlikte Z serisinde iki atlaya atlaya gidiyoruz.

Technopat'ın karşılaştırma videosunu izle,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sonra git ikisini satan bir mağazaya ikisini de eline al kullan hangisi hoşuna gidiyorsa hangisi içine siniyorsa onu al.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı