XPG BATTLECRUISER kasa fanı değişmeli mi?

Mert SONGÜN

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben alacağım kasanın fanlarının yetersiz olacağını düşünüyorum. Gözüme pek iyi, güçlü ve sesiz olacakmış gibi gelmedi.
Kasa modeli: XPG BATTLECRUISER WHİTE
Bu yüzden RPM değeri yüksek(Max RPM 1500 üstü). Ses desibel seviyesi düşük bir fan arıyorum.
Düşündüğüm fan modeli: Cooler Master MasterFan MF120 Halo ARGB 120mm Kasa Fanı 3'lü

Sizde görüşlerinizle sadece fan konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Bütçe: 500TL(+100-100)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanıyorum XPG Battlecruiser'i kesinlikle 3-4 K üzeri verip alacağın marka kasaların fanlarından zibilyon kat daha kaliteli sessiz ve hava akışı iyi. Öneri yapmaya değil aldığın kasanın kusursuzluğu belirtmeye geldim :D.
RGB'si de elit hissi veriyor resimdeki gibi değil pek, hatta mudaillerinin yanında belirttiğim her konuda kat kat daha iyi fanları. Arkadaş kötülemek istemediğim ama burada çok sevilen bir markadan aldı benzer bir fiyata, kasasından uçak sesi geliyor fanlar yüksek devirde dönmediği halde. Ben PC'yi açık bırakıp uyuyorum Battlecruiser ile :D. (Bu ses ekran kartından veya işlemci fanından gelmiyor birlikte sistem topluyoruz biz.)

Aslında ben de farklı bir marka alacaktım kasayı en başından ama tanıtım resimlerindeki XPG'nin anime kızı gönlümü aldı ve bir anlık hevesle Battlecruiser almaya karar verdim. O fiyata bu mükemmelliği beklemiyordum net söylüyorum. Sürpriz oldu yani.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı