XPG D30 ile Crucial Ballistix 3200 MHz çalışır mı?

Crucial 3200 MHz RAM'im var çok memnunum lakin piyasada RAM'in kendisinden bir tane daha yok. Dual channel yapmak istiyorum XPG 3200 MHz 16 CL alsam acaba beraber çalışırlar mı? Sorum bu teşekkürler cevap verenlere şimdiden teşekkür ediyorum.

Çalışır hocam. Birbiri ile çok alakasız bile olsalar yine bir şekilde optimize edilip çalışıyorlar. Sizin bahsettiğiniz bellekler neredeyse aynı. Alabilirsiniz yani.

Herhangi bir sorun olmaz değil mi? Bir de Hepsiburada üzerinden aldığım zaman oldu ki çalışmadı iade edebilirim miyim acaba. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Çalışır hocam. Birbiri ile çok alakasız bile olsalar yine bir şekilde optimize edilip çalışıyorlar. Sizin bahsettiğiniz bellekler neredeyse aynı. Alabilirsiniz yani.

@yusuf tadik aldım hocam teşekkürler.

Son düzenleme:
Herhangi bir sorun olmaz değil mi? Bir de Hepsiburada üzerinden aldığım zaman oldu ki çalışmadı iade edebilirim miyim acaba. Yorumunuz için teşekkür ederim.

@yusuf tadik aldım hocam teşekkürler.

Hocam Hepsiburada'nın kendisinden aldıysanız sorun yok ama diğer satıcıların %100 garantisi yok. Ama Hepsiburada iade alıyor içiniz rahat olsun sorun çıkarmazlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı