XPG Emix H20 7.1 kulaklık incelemesi

Merhabalar,

ADATA'nın oyuncu ürünlerini ürettiği XPG markasına yakından bakma fırsatım oldu. Kulaklık bayağı bir ucuz. 7.1 ve RGB'yi aynı anda 230 TL'ye sununca şüphelendim kalitesinden. Her konuda olmasa da birçok konuda şaşırttı. Ses yüksekliği iyi, rahatlık olarak güzel, mikrofonu gürültüsüz ancak 7.1'i kötü. 7.1 sanki stereo'ya ortam efekti vermişler gibi olmuş. Ayrıca kapanmıyor 7.1. Olmasa daha iyiymiş. :D Ama kalite olarak güven vermedi değil. Elbette ki doğrudan kaliteli demek için uzun süreli kullanmak gerek. 2 haftadır kullanıyorum ve gayet güzel. Ayrıca kablosu çok kalın. Halat gibi olmuş. Gereksiz kalın bence. Piyasadaki fiyat boşluğunu hedef alarak yapılmış diye düşünüyorum. Ses yüksekliği ile masaya koyup veya askıya asıp minik bir hoparlör görevi görebiliyor. Bu çok iyi. Genel olarak ben ürünü beğendim. Çok iyidir demiyorum ama alınabilir diye düşünüyorum.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Detaylı inceleme:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı