XPG Invader Fan Alımı

Şansıma o fanlardan sadece 3 adet kalmış... Anakartım Z170A Gaming Pro Carbon- MSI. Güncel MSI Bios' u yüklü ve fan kontrolü mevcut.

Şansıma o fanlardan sadece 3 adet kalmış... Anakartım Z170A Gaming Pro Carbon- MSI. Güncel MSI Bios' u yüklü ve fan kontrolü mevcut.

bu 1500rpm olan modellerini dilersen egzoz olarak kullanabilirsin. 2000'likler ile 1500'lükler grup halinde çoğaltıcılara takıldığı sürece doğru çalışacaktır.

ya da yine diğer ikisini gelbura'dan alabilirsin.

bu 1500rpm olan modellerini dilersen egzoz olarak kullanabilirsin. 2000'likler ile 1500'lükler grup halinde çoğaltıcılara takıldığı sürece doğru çalışacaktır.

ya da yine diğer ikisini gelbura'dan alabilirsin.
Amazondan aldım ancak 1500 rpm olanlardan 5 adet aldım. 3 tanesini girişe takacağım. 2000 olup olmamasına dikkat etmedim. Umarım ısı konusunda sıkıntı çekmem.

Sonuç ne oldu bizi de bilgilendirirsen çok mutlu olurum.
Henüz almadım. Ancak GTX 1080 MSI Gaming X tam yükte 74 derecede çalışıyordu. Taktığım zaman göreceğim. İstediğim en azından 70-72 aralığını geçmemesi. 1500 rpm de az bir değer değil. Ben sabit 1200 rpm de çalıştırmayı düşünüyorum yaşadığım ilin sıcak olmasından dolayı. 3 giriş 2 çıkış şeklinde. Epey de bir para verdim, Umarım ekran kartında düşüş görürüm. CPU da zaten sıkıntım yok maks 64 görüyor stress testinde dahi.
Henüz elime geçmedi, yeni sipariş verdim. Ancak GTX 1080 MSI Gaming X tam yükte 74 derecede çalışıyordu. Taktığım zaman göreceğim. İstediğim en azından 70-72 aralığını geçmemesi. 1500 rpm de az bir değer değil. Ben sabit 1200 rpm de çalıştırmayı düşünüyorum yaşadığım ilin sıcak olmasından dolayı. 3 giriş 2 çıkış şeklinde. Epey de bir para verdim, Umarım ekran kartında düşüş görürüm. CPU da zaten sıkıntım yok maks 64 görüyor stress testinde dahi.

Henüz almadım. Ancak GTX 1080 MSI Gaming X tam yükte 74 derecede çalışıyordu. Taktığım zaman göreceğim. İstediğim en azından 70-72 aralığını geçmemesi. 1500 rpm de az bir değer değil. Ben sabit 1200 rpm de çalıştırmayı düşünüyorum yaşadığım ilin sıcak olmasından dolayı. 3 giriş 2 çıkış şeklinde. Epey de bir para verdim, Umarım ekran kartında düşüş görürüm. CPU da zaten sıkıntım yok maks 64 görüyor stress testinde dahi.
2x1500 ve kalan 3x2000 RMP'liler arasında çok fiyat farkı yoktu sanırım. Keşke 2000'likleri alsaydınız. Fark epey artardı o zaman.

2000 rpme gerek kalacağını düşünmüyorum açıkçası. Fiyat farkı da tabii 5 tane alındığını düşününce fark olacaktı. Böyle teselli edeyim bari. Ama her türlü soğutma ve ses konusunda performans olur sanırım. Bir de anakartta dc mode mu pwm modda mı kullanmalıyım? Bir de sabit bir rpmden ziyade cpu gibi otomatiğe alabilir miyim? Anakart z170a gaming pro carbon, msi click bios var.

2000 rpme gerek kalacağını düşünmüyorum açıkçası. Fiyat farkı da tabii 5 tane alındığını düşününce fark olacaktı. Böyle teselli edeyim bari. Ama her türlü soğutma ve ses konusunda performans olur sanırım. Bir de anakartta dc mode mu pwm modda mı kullanmalıyım? Bir de sabit bir rpmden ziyade cpu gibi otomatiğe alabilir miyim? Anakart z170a gaming pro carbon, msi click bios var.
PWM öneririm. Neden sistem serinken fanlar boşa dönüp toz çeksin ki? Baktın PWM otomatik modda serinletmiyor, o zaman direkt 1400de sabit çalıştırabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı