XPG Precog Nasldır?

Bu kulaklık ilginç bir şekilde yurt dışı fiyatının neredeyse yarısına satılıyor ve araştırmama göre satıldığı fiyata göre iyi bir kulaklık denmiş.

Alternatifleri rakip olacak kulaklıklar pek denemez.

Yurt dışı incelemelerini okudum, kötü yanı olarak sadece USB ile bağlandığında mikrofondan tiz bir sesi karşıya iletmesinden şikayet edilmiş.

Fiyat olarak rakibi Arctis 5 ama özellik bakımından pek yanına pek yaklaşamıyor; Hi-Res sertifikası, dinamik ve elektrostatik çift sürücü olması gibi ama ülkemizde doğru düzgün bir incelemesi ne yazık ki yok.

Yurt dışı incelemelerini okudum, kötü yanı olarak sadece USB ile bağlandığında mikrofondan tiz bir sesi karşıya iletmesinden şikayet edilmiş.

Fiyat olarak rakibi Arctis 5 ama özellik bakımından pek yanına pek yaklaşamıyor Hi-Res sertifikası, dinamik ve elektrostatik çift sürücü olması gibi ama ülkemizde doğru düzgün bir incelemesi ne yazık ki yok.
Bu kulaklık 130 dolar sanırım rakip değil Arctis 5, Cloud Alpha gibi modeller rakip değil zaten.

Ayın 14'ünde ben de Precog alacağım. Yabancı incelemelere baktığım zaman. (Reklam videoları değil, bu alanda uzman kişilerin yaptığı inceleme yorumları) Bu kulaklığın rakipsiz olduğunu fark ettim. Özellikleri dolu dolu olmasına karşın fiyatının bu denli uygun olması beni de kuşkuya düşürmedi değil, ancak aldığı sertifikalar falan güvenmemi de sağlamıyor değil. Eğer alırsanız konu açabilir misiniz? Eğer sizden önce ben alır isem ben de konu açacağım.

Ayın 14'ünde ben de Precog alacağım. Yabancı incelemelere baktığım zaman. (Reklam videoları değil, bu alanda uzman kişilerin yaptığı inceleme yorumları) Bu kulaklığın rakipsiz olduğunu fark ettim. Özellikleri dolu dolu olmasına karşın fiyatının bu denli uygun olması beni de kuşkuya düşürmedi değil, ancak aldığı sertifikalar falan güvenmemi de sağlamıyor değil. Eğer alırsanız konu açabilir misiniz? Eğer sizden önce ben alır isem ben de konu açacağım.

Az önce sipariş verdim, gelince ilk görüş ve detaylı incelememi paylaşırım hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı