XPG Pylon 550W açılıp kapanıyor

Alperyt

Picopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar XPG Pylon 550W güç kaynağı aldım. Jelatininde sıfır geldi sistemim olmadığı için bilgisayarcıya götürdüm kendi sisteminde denedi fanlar dönüyor, sonra hemen duruyor kısa devre yapıyor. Çalışıyor. Sisteme takınca böyle oluyor. Yani başka bir bilgisayarcıya gittim, o sistemin ankartında sorun vardır dedi. Yarın getir sistem var deniyelim dedi. Şimdi aklıma takılan tek şey, kısa devre yapınca niye çalışyor da sisteme takınca geliyor, hemen gidiyor? Acaba bilgisayarcının dediği gibi ankartında mı sorun var? Bir de kendi sistemini başka bir PSU ile takınca çalışıyor. Bilen arkadaşlar kısa zaman içinde cevap verebilir mi? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki arkadaşlar bu güç kaynağı benim sistemimi beslermi
Gıgabyte b450m s2h v2
Corsair vengeance rgb pro 16 GB RAM
AMD ryzen 5 3600
Asus dual gtx 1060 3 GB
Samsung evo 870 500 GB ssd

Arkadaşlar ürünü aldığım yere götürdüm kargoyla uğraşmak istemedim teknik servisteki arkdaşlar sağolsun güzel ağırladılar çay sohbet falan Bi abimiz sisteme taktı sıkıntı çıkmadı değerlere baktı güzel dedi Bi sıkıntı çıkarsa getir yine hep burdayız dedi vesmark taki abilere teşekkür ederim sizlerde teşekkür ederim arkdaşlar

Yeni konular

Geri
Yukarı