XPG Pylon 550W Kutu açılımı

Kullandığınız sistem nedir? Yük altındaki ses değerlerinizi paylaşabilirseniz güzel olur, incelemelerde yüzde 80 yüke kadar 25 desibeli geçmiyor, crossload testlerinde de 45 desibele çıkmış, zaten kimse o kadar yüklenmeyecektir güç kaynağına.

Kullandığınız sistem nedir?
i3 10100F
B460M-A PRO
XPG Gammix D30 8 GB
HD 5570
Zalman N5 MF
Bir süre eski ekran kartımla kullanmam gerekecek, malum kart fiyatları çok kötü durumda. Bu zaman zarfında oldukça sessiz çalışacağını düşünüyorum.

Teşekkür ederim. Önemli olanlar 3.3V, 5V ve 12V diye biliyorum. 5VSB ve -12V PSU'larda genel olarak böyle.

Hocam aynı kasa aynı PSU'yu kullanıyoruz. Ben işlemci güç kablosunu anakartın arkasından aktaramadım. Acaba benim beceriksizliğim mi yoksa gerçekten kablolar kalın mı? 7. fotoğrafta gözüküyor ne demek istediğim.

Hocam aynı kasa aynı PSU'yu kullanıyoruz. Ben işlemci güç kablosunu anakartın arkasından aktaramadım. Acaba benim beceriksizliğim mi yoksa gerçekten kablolar kalın mı? 7. fotoğrafta gözüküyor ne demek istediğim.
Sanmıyorum hocam. Zalman N5 MF ile CPU kablosu konusunda sorun yaşayan oldukça fazla kişi var. Ben RAM'lerimin gelmesini bekliyorum, hala montaj yapmadım. Kabloların kalınlığından ziyade kasa kaynaklı bir durum.

Geri
Yukarı