XPG Sıvı Soğutmalı RAM mi Corsair RGB RAM mi?

Amacın ne kardeş? Konu sahibi RAM ile ilgili yardım istiyor. Cevap verdik. Bırak şimdi SSD'yi. Corsair'le samsung efsanevi fark var sanki.
Corsair RGB Pro RAM'lerde Samsung bellekler kullanılıyor. XPG'yi bende bilmiyorum.

İada etmenize gerek yok elinizdeki RAM çok kaliteli bir RAM.
Daha iyi diye bir şey yok dostum. İki RAM'de aynı diyebilirim. Marka ve tasarımları farklı. Bende çok ölçtüm biçtim Corsair RGB PRO aldım. XPG Spectrix D80 o kadarda tasarım olarak hoşuma gitmedi. Bence iade etmelik bir durum yok.
Dostum frekansı arttıkça, bu modellerde CL değeri de artıyor. XPG almaya kalksa elindeki RAM'in muadili CL17.

Sıvı soğutmasından dolayı bir avantajı olabilir mi xpg nin acaba corsaire karşı çünkü corsairde sogutma özelligi mevcut degil xpg model yeni dizayn sıvı sogutmalı

Son düzenleme:
XPG Micron kullanıyor sanırsam. Ama ADATA XPG serisi ürünlerde GAMING ibaresi altında ve gayet kalitelilerdir. Ben XPG D41 alacaktım fakat acelem olduğu için Kingston HyperX Predator RGB aldım.

Dostum RAM'e OC yapmayacaksan ne yapacaksın sıvı soğutmayı falan? Zaten 3600 Mhz'den bahsediyoruz, daha üstüne çıkarmazsın zaten. O yüzden gerek yok öyle şeylere bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı