XPG Summoner Cherry MX Red Switch klavye sürücüsü indirilmeli mi?

Ben de yeni satın aldım son sürüm güncellemesini yaptım ve klavyede saçma sapan hatalar çıktı yazılımsal olarak tavsiye etmem güncelleme ben hatta iade etmeyi planlıyorum.

Ben de yeni satın aldım son sürüm güncellemesini yaptım ve klavyede saçma sapan hatalar çıktı yazılımsal olarak tavsiye etmem güncelleme ben hatta iade etmeyi planlıyorum.

Klavye güzelde işte o yazılım muhabbeti canımı sıkıyor yazılımı indirmeden kullansam RGB hariç herhangi bir eksiği olur mu?

Klavye güzelde işte o yazılım muhabbeti canımı sıkıyor yazılımı indirmeden kullansam RGB hariç herhangi bir eksiği olur mu?
En güncel driverı indirdikten sonra programı komple kapatıp FN+ESC basıp bir daha açılmayacak şekilde Windows başlangıç ayarlarından kaldırdıktan sonra bir sorun yaşamadım. Kullanmaya uygun gözüküyor ama bazı özelliklerden vazgeçmek gerekiyor tabii makro, RGB modları vs. gibi.

Ben makro kullanmadığım için driveri indirmedim. Ayrıca bir sürü olumsuz yorum vardı driver hakkında , içinde bulunan RGB modları bana göre yeterli (ışık olsun yeter) olduğu için hiç uğraşmadım driver falan. Ama klavye bana göre 10/10.

Yeni konular

Geri
Yukarı