XPG Summoner sürücüsü

Biraz geç gördüm ama. Bu arada yazılımı beş para etmez bilgin olsun. Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum ama doğru dürüst oturum açamadım bile programının arayüzünde. Yaptığın ayarlar her aç kapada sıfırlanıyor.

Biraz geç gördüm ama. Bu arada yazılımı beş para etmez bilgin olsun. Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum ama doğru dürüst oturum açamadım bile programının arayüzünde. Yaptığın ayarlar her aç kapada sıfırlanıyor.

Biliyorum daha önce kullandım zaten ama aygıtraki bence daha kötü neyin ne olduğu belli değil bir de biliyosundur klavyeyi sıfırlayabiliyorsun kendi sitesinde bir driver var fabrika ayarlarına döndürüyor.

site hala çalışmıyor :D
Biliyorum daha önce kullandım zaten ama aygıtraki bence daha kötü neyin ne olduğu belli değil bir de biliyosundur klavyeyi sıfırlayabiliyorsun kendi sitesinde bir driver var fabrika ayarlarına döndürüyor.

Hocam bir yere upload eder misiniz elinizde varsa?

Son düzenleme:
Program ne kadar da sorunlu olsa bile ben kullanıyorum aygıtı seçip senkranizasyonu açın sağ üstten, ve yukarıda bağlı aygıtlar ve canvas yazan seçeneklerden canvası seçin programı tam anlamıyla kullanabilirsiniz ayrıca bir etkisi var mı bilmiyorum ama yönetici olarak çalıştırın bu arada başta aygıtı seçmemizin sebebi multimedya tuşlarını kullanabilmek.
Bende bir de şöyle bir sorun vardı programı kapatınca bir daha açılmıyordu öyle bir şey olursa bilgisayarı yeniden başlatmaya uğraşmayın görev yöneticisinden programı sonlandırın tekrar açılır.

Hocam ben son sürümü indirdim hala çok sorun görüyorum 1 yıldır güncelleme geliyor hala sorunları halledemediler. Ben hesabıma giriş yapamıyorum uygulamadan, hesap sıfırlaması için maile sıfırlama işlemi yapıyorum hata veriyor, giriş yapmadan kullanıyorum uygulama kapatınca tüm ayarlar sıfırlanıyor, Uygulama tamamen kapatılmıyor(illa görev yöneticisinden görevi sonlandır demek lazım), ayarlardan ayarladığım rgb efekti her bilgisayar aç kapada gidiyor, uygulama gereğinden çok kaynak kullanıyor...... bunun gibi birkaç sorun daha yazabilirim. Kısacası hala çok fazla hata var. Xpg nin sitesinden hesabıma giriyorum orasıda görmüyor uzun süre kullandığım hesabı, mail sıfırlaması yapıyorum mail gelmiyor. yeni hesap açayım diyorum hata veriyor... Açıkçası bıktım ve yazılımsız kullanıyorum. Ne zaman düzelir onuda bilmem ümidim yok.

Hocam ben son sürümü indirdim hala çok sorun görüyorum 1 yıldır güncelleme geliyor hala sorunları halledemediler. Ben hesabıma giriş yapamıyorum uygulamadan, hesap sıfırlaması için maile sıfırlama işlemi yapıyorum hata veriyor, giriş yapmadan kullanıyorum uygulama kapatınca tüm ayarlar sıfırlanıyor, uygulama tamamen kapatılmıyor(illa görev yöneticisinden görevi sonlandır demek lazım), ayarlardan ayarladığım RGB efekti her bilgisayar aç kapada gidiyor, uygulama gereğinden çok kaynak kullanıyor... Bunun gibi birkaç sorun daha yazabilirim. Kısacası hala çok fazla hata var. XPG'nin sitesinden hesabıma giriyorum orasıda görmüyor uzun süre kullandığım hesabı, mail sıfırlaması yapıyorum mail gelmiyor. Yeni hesap açayım diyorum hata veriyor... Açıkçası bıktım ve yazılımsız kullanıyorum. Ne zaman düzelir onu da bilmem ümidim yok.

Klavyenin kalitesine diyecek yok her baktığımda vayyyy be adamlar ne klavye yapmış diyorum ama yazılım olmadıgında zor Instagram'dan irtibata geçtim betadan çıkınca düzelir dediler betadan çıktı galiba hala aynı.

Geri
Yukarı