XPG Summoner sürücüsü

Yazılım berbat kesinlikle çok güzel yazmışsın.
Hocam ben son sürümü indirdim hala çok sorun görüyorum 1 yıldır güncelleme geliyor hala sorunları halledemediler. Ben hesabıma giriş yapamıyorum uygulamadan, hesap sıfırlaması için maile sıfırlama işlemi yapıyorum hata veriyor, giriş yapmadan kullanıyorum uygulama kapatınca tüm ayarlar sıfırlanıyor, uygulama tamamen kapatılmıyor(illa görev yöneticisinden görevi sonlandır demek lazım), ayarlardan ayarladığım RGB efekti her bilgisayar aç kapada gidiyor, uygulama gereğinden çok kaynak kullanıyor... Bunun gibi birkaç sorun daha yazabilirim. Kısacası hala çok fazla hata var. XPG'nin sitesinden hesabıma giriyorum orasıda görmüyor uzun süre kullandığım hesabı, mail sıfırlaması yapıyorum mail gelmiyor. Yeni hesap açayım diyorum hata veriyor... Açıkçası bıktım ve yazılımsız kullanıyorum. Ne zaman düzelir onu da bilmem ümidim yok.

Yazılımsız oyun modu çalışıyor mu?

Son düzenleme:
Klavyenin kalitesine diyecek yok her baktığımda vayyyy be adamlar ne klavye yapmış diyorum ama yazılım olmadıgında zor Instagram'dan irtibata geçtim betadan çıkınca düzelir dediler betadan çıktı galiba hala aynı.
klavyenin kalitesi aynen güzel o konuda diyeceğim yok fakat mademki kaliteli bir malzeme yapmışsın. Gerekirse tut adamakıllı bir yazılımcı insan gibi bir yazılım yapsın. Adamların resmi siteleri bile sorunlu bırak ürün yazılımını... Neyse çok gömdüm adamları daha fazla uzatmayayım.
Yazılım berbat kesinlikle çok güzel yazmışsın.

Yazılımsız oyun modu çalışıyor mu?
Maalesef yazılımsız çalışmıyor hocam.

Son düzenleme:
Fabrika sürümünde çalışıyordu. Yarın ilk işim ona dönmek olacak buradan haber ederim. En stabili o olmalı.
XPG Prime v1.0.23 geldi deneyelim.

Son düzenleme:
Yazılımı sitesinden tamamen kaldırmışlar. Kendileride anladı herhalde berbat olduğunu. Gerçekten şaşırtıcı bir firma 1 yıldan uzun süre oldu ürün çıkalı. A101 in sattığı ürünlerin yazılımları bile daha sorunsuz bundan.

Geri
Yukarı