XPG Summoner sürücüsü

Merhaba tatil dönüşü bilgisayarımı açtığımda klavyemin tuşlarının geç algılama veya bazense hiç algılamadığını fark ettim eğer tane tane yavaş yavaş yazarsam hiçbir sıkıntı oluşmuyor sadece hızlı yazımlarda harf basmama veya atlama yapıyor biraz araştırma yaptım 1007 sürümünü yüklediğimde sorun çözüldü fakat bu sefer XPG Prime çalıştıramıyorum bu tarihlerde aynı sıkıntıyı yaşayan var mı acaba ve klavyenin 1 senelik daha garantisi var garantiye yollasam mı diye düşündüm bir yandan yazılımsal olduğunun da bilincindeyim çıkamadım işin içinden.

Bence garantisi varsa gönderin çünkü pahalı bir klavye olmuş artık. Zamanında bu klavye mi yok Razer Cynosa mı alsam diye dusunuyordum neredeyse aynı fiyattaydılar.

son güncelleme ile kalkmıştı bugün bilgisayarı açtığımda yine aynı sıkıntı oluştu tekrardan komple programı kurup yükledim düzeldi şimdilik muhakkak yine sıkıntı çıkaracak klavye gerçekten güzel fakat yazılımları beş para etmez.

Herşey iyi güzel ama bilgisayarı kapatıp tekrar açınca programa giriş yapmadan kaydettiğim ayarlar aktif olmuyor.
Birde sizin söylediğiniz driveri nerden bulabilirim?
Ben geçen ay aldım klavyeyi. Program 1.0.37 ve Firmware 1011 ile sıkıntısız kullanıyorum. Bu sürümler gayet güzel tavsiye ederim.

Herşey iyi güzel ama bilgisayarı kapatıp tekrar açınca programa giriş yapmadan kaydettiğim ayarlar aktif olmuyor.
Birde sizin söylediğiniz driveri nerden bulabilirim?
O sıkıntı sanırım herkesde var. Program giriş yapmıyor otomatik olarak.
XPG Prime yazılımını açınca son sürüme kendisi güncelliyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı