Xrades Hyper Beast mouse pad alınır mı?

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Arkadaşlar Merhabalar. Bütçem 100 lira ve bu forum da birkaç arkadaş bana bu ürünü önerdiler. Bu ürünü almaya karar verdim de. Almadan önce de konu açayayım dedim. Sizce bu ürün alınır mı ? Klavyemin kaymasını engeller mi ? Cevaplarınızı bekliyorum. Bir de hangi rengi almalıyım ? Şimdiden teşekkürler.

Hocam bu senin karar vereceğin bir şey, ben olsam sırf RGB diye fazladan 60-70 TL para vermezdim.

Peki bir şey daha soracağım kulaklıklar hakkında bilgi sahibi iseniz Razer Black shark V2 mi HyperX Cloud 2 mi?
Hocam ben RGB mouse pad pek sevmiyorum da ama siz seviyorsanız alabilirsiniz.

Bende RGB'si bile şu anda kapalı sorayım dedim ama büyük ihtimalle normal alacağım.

Peki bir şey daha soracağım kulaklıklar hakkında bilgi sahibi iseniz Razer Black shark V2 mi HyperX Cloud 2 mi?
Kulaklık konusunda @erme Hocanın bilgisi var. Ben pek anlamıyorum. Bütçenizi belirtirseniz yardımcı olacaklardır. Ben pek araştırma yapmadan Polosmart PGM12 aldım ama siz araştırın daha iyisini alın derim.

Kulaklık konusunda @erme hocanın bilgisi var. Ben pek anlamıyorum. Bütçenizi belirtirseniz yardımcı olacaklardır. Ben pek araştırma yapmadan polosmart pgm12 aldım ama siz araştırın daha iyisini alın derim.

@erme hocam bir bakabilir misiniz bütçem 1000TL ve Razer BlackShark V2 ile HyperX Cloud 2 arasında çok kaldım şu anda Cloud 2 Razer'den 150TL+daha ucuz almamı önerir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı