Xrades mouse pad alınır mı?

Charled

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Trendyol'da xrades adında bir mouse pad ile karşılaştım. Sizce alınır mı? Kullanan veya kullanmış olan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.

Yan tarafları dikişli ve alt tarafı kaymaması için deri gibi yapışkan bir şeyden yapılmış, mouse pad pürüzlü değil yani Speed mouse Pad'i, alınır.

Aynı markanın renkli versiyonlarından kullandım. Ürün fiyatına göre çok kaliteliydi. Bir yıl kadar kullandım, her ay düzenli olarak çamaşır makinesinde yıkadım. Renk atması, dokuma sökülmesi falan yapmadı. 80 TL civarına almıştım. Güncel fiyatı 140 TL imiş. Eğer 90x40 almakta ısrarcı olmazsan bu fiyat bandına daha kaliteli pedler var. Renkli olanlar hoşuna gittiyse onları gönül rahatlığıyla alabilirsin.

Arkadaşlar Trendyol'da xrades adında bir mouse pad ile karşılaştım. Sizce alınır mı? Kullanan veya kullanmış olan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.
Valorant temalısından var bende inanılmaz kaliteli bir bir mousepad tavsiye ederim

Tanıdıklarıma aldırdım, kendim de kullanıyorum memnunum.

Geri
Yukarı