Xrades mouse pad alınır mı?

Bütçe
250 300

Brusss

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, mouse padım küçük geldiği için yeni bir mouse alacağım. Xrades diye bir mouse pad buldum görünüşü çok hoşuma gitti. Markayı araştırdığımda gayet iyi kaliteli oldugunu söylüyorlar. Control bir mouse pad sizce fiyatına değer mi? Alınır mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231229_010501_trendyol.com.jpg
    Screenshot_20231229_010501_trendyol.com.jpg
    118,5 KB · Görüntüleme: 34
  • Screenshot_20231229_010503_trendyol.com.jpg
    Screenshot_20231229_010503_trendyol.com.jpg
    90,8 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, mouse padım küçük geldiği için yeni bir mouse alacağım. Xrades diye bir mouse pad buldum görünüşü çok hoşuma gitti. Markayı araştırdığımda gayet iyi kaliteli oldugunu söylüyorlar. Control bir mouse pad sizce fiyatına değer mi? Alınır mı?

Attiginiz kucuk mouse pad.
Xrades guzel bana gore kalitelidir alinabilir. Trendyol'da veya baska yerden 90x30 70x30 falan bakin desen secemekleride fazla.

Son düzenleme:
Yardımcı olursanız sevinirim
Hocam ben Xrades Razer 70x30 Cm Xl Gamings Oyuncu Mousepad Fiyatı, Yorumları - Trendyol bunu aldım gayet kaliteli plastik kokusu falan da yoktu satın alabilirsiniz yani. Yalnız ürünlerin kalitesi ve dokusu aynı mıdır orayı bilemem

Hocam ban yedim yazım yanlışı yaptığım için çok sağ ol ben alıyorum o zaman indirimde zaten şu anda 350 TL'den 250'ye düşmüş.
Hocam ben Xrades Razer 70x30 Cm Xl Gamings Oyuncu Mousepad Fiyatı, Yorumları - Trendyol bunu aldım gayet kaliteli plastik kokusu falan da yoktu satın alabilirsiniz yani. Yalnız ürünlerin kalitesi ve dokusu aynı mıdır orayı bilemem.

Link bozuk hocam
Eğer görünüşü çok önemli değilse 400TL'ye Amazon'da SteelSeries QCK+ var, ona da bakabilirsiniz.

Teşekkür ederim bunun dokusu Control olduğu için sizin söylediğiniz Speed kategorisinde ama önerdiğiniz mouse pad da süper teşekkür ederim

Attiginiz kucuk mouse pad.
Xrades guzel bana gore kalitelidir alinabilir. Trendyol'da veya baska yerden 90x30 70x30 falan bakin desen secemekleride fazla.
Teşekkür ederim şimdi alacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı