XRancer oyuncu koltuğu incelemesi

Öncelikle selamlar. Koltuk arayanlar arkadaşlar için yararlı bir inceleme olacağını düşünüyorum. Öncelikle oyuncu koltuğu gerekli mi sorusuna cevap vereceğim.
Evet, eğer bilgisayar başında, ders vb. aktiviteler yapmak için lazim. Eski koltuğum 100 TL'lik koltukdu. Sırt üst kısmı boşta kalıyordu. Yaslanma vb. Doğal olarak yoktu. Ürünü 2 aydır kullanıyorum şu ana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Oldukça rahat ve konforlu uzun sure terletmiyor kumaş olduğu için. XRancer Boss modelini kampanya ile 900 TL'ye almıştım. Fotoğraflarını aşağıya ekledim.

- Mağaza iletişimi nasıl?
Mağaza iletişimi Instagram ve WhatsApp mevcut. Ben Instagram'dan konuştum sorduğum her sorulara cevap verdiler ilgilendiler. Yaşadığım bazı olayları söyleyeceğim. Kargoyu biz getireceğiz deyip 5-6 gün beklettiler. O Zaman'lar yasak olduğu için Kocaeli'ye gelemiyoruz dediler. Kargoya verdik ürününüzü dedi. Bir de ürünün yaninda fatura yollamamışlar. E-Postadan mail olarak istedim. Bunun dışında bir sıkıntı yok.

- Ürün nasıl geliyor?
Ürün tamamen montajlı geliyor. Bacak kısmına oturtup keyfinize bakiyorsunuz.
2 Aylık kullanım tecrübem:
- Kolacaklar biraz rahatsiz edici ama alıştım. XRancer'e yazdığımda Kolçak kapağını kaldırıp vidayı sıkıştırın dediler. Şu an biraz daha iyi.
- Oldukça rahat ve konforlu. Film izlerken veya kol ile oynadığımda koltuğu arkaya atıyorum. Çok güzel oluyor.
- Fazla para vermeye gerek yok. Benim işimi oldukça görüyor. 900 TL verdiğime hiç pişman değilim. Umarım yararli olmuştur baska sorularınız varsa sorabilirsiniz.

IMG20210624113017.jpg

IMG20210624113040.jpg

IMG20210624113137.jpg

IMG20210624113055.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyatlara çıkmışken ben şahsi olarak xDrive seçerdim ama bu da fena durmuyor.
XDrive güzel lakin deri. Yazın ter içinde kalır koltuk. 200-300 TL bir şey değil kumaş olduğu için bunu seçtim. Vatan yada Teknosa tam hatırlamıyorum orada denemiştim XDrive koltuğunu pekte fark yok yani buda işimi görüyor. Dökme sünger var çökme de olmaz.

XDrive güzel lakin deri. Yazın ter içinde kalır koltuk. 200-300 TL bir şey değil kumaş olduğu için bunu seçtim. Vatan yada Teknosa tam hatırlamıyorum orada denemiştim XDrive koltuğunu pekte fark yok yani buda işimi görüyor. Dökme sünger var çökme de olmaz.
Daha önce deneyimlemedim lakin xDrive ürünlerinin derisinin çok kaliteli olduğunu biliyorum, terleme gibi bir sorun yapacaklarını düşünmüyorum ama olabilir tabii yaz aylarında.

Daha önce deneyimlemedim lakin xDrive ürünlerinin derisinin çok kaliteli olduğunu biliyorum, terleme gibi bir sorun yapacaklarını düşünmüyorum ama olabilir tabii yaz aylarında.
Hocam ben kullanıcıların yorumunu okudum. Youtube'de incelemeler de adam tarafsızca söylüyordu. Kumaşın temizlenmesi zor ama terletmez.

XDrive güzel lakin deri. Yazın ter içinde kalır koltuk.
XDrive Kasırga kullanıyorum. Dediğiniz gibi çok fazla terletiyor. Üstüne battaniye serip, onun da üstüne çarşaf örtüp kullanıyorum.

İncelemeniz için teşekkürler. Daha önce XRancer müşteri hizmetleri ile ilgili sorun yaşayanların konularını görmüştüm. Umarım siz de yaşamazsınız. Hayırlı olsun.

XDrive Kasırga kullanıyorum. Dediğiniz gibi çok fazla terletiyor. Üstüne battaniye serip, onun da üstüne çarşaf örtüp kullanıyorum.

İncelemeniz için teşekkürler. Daha önce XRancer müşteri hizmetleri ile ilgili sorun yaşayanların konularını görmüştüm. Umarım siz de yaşamazsınız. Hayırlı olsun.
XDrive'a dediğim gibi lafım yok bayadır Türkiye'de olan bir marka. Ben de ilk baktığım koltuk XDrive'dı. Okadar para verip üstüne battaniye sereceksem bir mantığı yok. Kumaş yapsalar güzel olur aslında.

Yeni konular

Geri
Yukarı