XR'dan Mi 11T Pro'ya geçilir mi?

Bütçe
8500

288807

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Halihazırda bir XR kullanmaktayım. 2.5 yıllık bir cihaz,
Benim için şu anlık bir sorunu sıkıntısı yok. Sadece bataryası haliyle ilk gün gibi gitmiyor ancak içerisi hiç açılmadı.
Bu cihaza nakit 8000-8500 arası veriliyor, ben bu paraya öncelikle OnePlus 9 almayı düşündüm ancak şu an hiç kimsede yok maalesef. Onun yerine Xiaomi 11T Pro var, yaklaşık 7500 bandına 8/256'lık.
Sizce böyle bir değişim mantıklı olur mu? XR şu an tamam ama iPhone 7'nin de fişi çekildi, 2 sene bir güncelleme ömrü sunuyor. Hiç riske girmeden şu an güçlü bir amiral gemisi Android almak mantıklı olur mu, yoksa XR ile devam mı edilmeli?
Öncesinde Android kullanan birisiyim, uzun yıllar Apple deneyimim yoktu kısaca.

Son düzenleyen: Moderatör:
Halihazırda bir XR kullanmaktayım. 2.5 yıllık bir cihaz,
Benim için şu anlık bir sorunu sıkıntısı yok. Sadece bataryası haliyle ilk gün gibi gitmiyor ancak içerisi hiç açılmadı.
Bu cihaza nakit 8000-8500 arası veriliyor, ben bu paraya öncelikle OnePlus 9 almayı düşündüm ancak şu an hiç kimsede yok maalesef. Onun yerine Xiaomi 11T Pro var, yaklaşık 7500 bandına 8/256'lık.
Sizce böyle bir değişim mantıklı olur mu? XR şu an tamam ama iPhone 7'nin de fişi çekildi, 2 sene bir güncelleme ömrü sunuyor. Hiç riske girmeden şu an güçlü bir amiral gemisi Android almak mantıklı olur mu, yoksa XR ile devam mı edilmeli?
Öncesinde Android kullanan birisiyim, uzun yıllar Apple deneyimim yoktu kısaca.
Bence Apple'dan devam edin. Yüksek bütçedeyse ben Xioami önermem Samsung gibi markalara yönelin.

iPhone 12 mini baktım hocam o olabilir ama emin olamadım.
Bence şu an geçmenize gerek yok hocam. Fakat değiştirmek istiyorsanız 12 Mini geçilebilir.

OnePlus daha mantıklı olur Xiaomi'ye göre.

OnePlus bulunmuyor hocam

Tatmin edici bir kameraya sahip değil geçiş yapmak için. XR daha stabil bir cihaz ayrıca.

Yorumları çok iyi gördüm hocam sormak istedim açıkçası.

Bence şu an geçmenize gerek yok hocam. Fakat değiştirmek istiyorsanız 12 Mini geçilebilir.

Ona baktım hocam dediğiniz gibi 12 olabilir ya da az biraz koyarak garantili 11.Kafam biraz karıştı açıkçası.

OnePlus bulunmuyor hocam

Yorumları çok iyi gördüm hocam sormak istedim açıkçası.

Ona baktım hocam dediğiniz gibi 12 olabilir ya da az biraz koyarak garantili 11.Kafam biraz karıştı açıkçası.
11'in ekranı iyi değil. Minimum 12 geçin bence.

Geri
Yukarı