XS Max telefon arama geldikten 3-4 saniye sonra çalmaya başlıyor

Arkadaşlar merhaba iPhone XS Max kullanıyorum. İçerisinden hiçbir parçası değişmedi. iOS 16'nın son sürümündeyken böyle bir sorun yoktu. iOS 17 geçtiğimden günden sonra bu sorun başladı. Örneğin annem arıyor ekrana araması düşüyor fakat telefonda tüm sesler açık olmasına rağmen 3-4 saniye sonra çalmaya başlıyor, iOS 16'da iken biri aradığı an normal olarak çalıyordu böyle bir sorun yoktu.

Telefonumda biri aradığında bildirim vb. bir şey geldiğinde flash yanıp sönüyor, çoğunlukla kullanılan bir şey zaten bilirsiniz. O sayede fark edebiliyorum bazı aramalarımı bazılarında dediğim gibi 3-5 saniye sonra çaldığında fark ediyorum.

Bir sorun yaratmıyor fakat geç çalması beni gıcık etti. Ben yazılımsal bir hata olduğunu düşünüyorum.

@GFYT @KİNGSEMİH Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung telefonlar çaldığında telefon yavaş yavaş sesini yükselterek çalıyor. Telefon elinizde ya da ekranı size dönük duruyorken en yüksek sesle çalmasına gerek yok diye düşünerek yaptıları bir değişiklik olabilir. Ayarları iyice kurcalayın.

Samsung telefonlar çaldığında telefon yavaş yavaş sesini yükselterek çalıyor. Telefon elinizde ya da ekranı size dönük duruyorken en yüksek sesle çalmasına gerek yok diye düşünerek yaptıları bir değişiklik olabilir. Ayarları iyice kurcalayın.

Ayarlarda bir sorun yok. iOS 17 geçtiğim günden beri aynı sorun.

Ben telefonda da var diye hatırlıyordum yanlış hatırlıyormuşum teşekkürler.

Kendi içinde gelen varsayılan müziği öyle olabilir belki. Ben genelde kendi müziklerimi kullandığımdan fark etmemişte olabilirim. Ama alarmlarda kesin var seçenek olarak.

Ayarlarda bir sorun yok. iOS 17 geçtiğim günden beri aynı sorun.

Ayarlar-Face ID ve Parola- Face ID için dikkat gereksin seçeneği seçiliyse kapatıp dener misin?
Ayrıca:
Ayarlar- Müzik-EQ- Geç vakit seçeneğini seçip hemen altında yazan ses denetimini de kapatıp dener misin?

Ayarlar-Face ID ve Parola- Face ID için dikkat gereksin seçeneği seçiliyse kapatıp dener misin?
Ayrıca:
Ayarlar- Müzik-EQ- Geç vakit seçeneğini seçip hemen altında yazan ses denetimini de kapatıp dener misin?

Deneyeyim hemen.

Ayrıca:

Maalesef hala çözülmedi.

Geri
Yukarı