X'teki bütün gönderileri tek seferde nasıl silebiliriz?

brousse

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
X'te attığım eski gönderileri tek seferde silmek istiyorum, bunun için güvenilir bir yöntem var mı? Bunu yapabildiğini iddia eden internet sitelerine güvenemedim çünkü Twitter, X olduktan sonra bu tür otomatizasyon araçlarını kısıtlamıştı ve YouTube videolarındaki yöntemlere gelen yorumlar artık bu yöntemlerin çalışmadığı yönünde.

Bir gönderiyi silerken yapacağım fare ve tuş hareketlerini otomatik tıklama yazılımına yükleyip aynı hareketleri gönderi sayısı kadar tekrar etmesini sağlayacağım. 1500 gönderiyi tek tek silmek istemiyorum. Umarım X, robotluk doğrulaması yapmadan hepsini silebilirim.

Tıklama hareketlerini kaydetmek işe yaramadı çünkü kendi paylaşımlarımla başkalarından paylaştıklarım farklı şekilde siliniyor, Gönderiler ve Yanıtlar sekmeleri de bunları düzgün ayıramıyor (eskiden net bir şekilde ayrılıyordu). Dolayısıyla elimde sorunu çözmek için 3 yol var:

1- Gönderiler veya Yanıtlar sekmelerinde tek tip silme seçeneği kalana kadar diğer gönderileri tek tek elle silmek, kalanlar için gönderi silme hareketini kaydedip otomatik silmek

2- Ne idüğü belirsiz sitelere güvenmek

3- 1500 gönderiyi tek tek silmek

Çözüm önerileri için herkese teşekkürler

Son düzenleme:

Geri
Yukarı