Xz1 vs Mi6 vs Nokia 8

Zerostike

Kilopat
Daha fazla  
  • Xz1 2000TL
  • Mi6 2300TL
  • Nokia 8 2000TL
Hangisini önerirsiniz?
Başka öneriler de alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
2k ekran, tasarımı 1 tık daha iyi, ön kamera 4k vide çekimi. Yetmez mi sizce? Sony'nin her teleonunun tasarımı aynı. Hoşuma gitmiyor.
Bataryası da bir tık daha iyi. Xz1'in şarz olma süresi de daha uzun. Asıl sorunuz '' XZ1 almak için neden var mı? '' olmalıydı
Android one daha güncel kalmasını sağlıyor ve akıcılı daha güzel.

Nokia 8'in saf android olmasından dolayı içinin bomboş olacağını düşünüyorum xz1'in sanki içi daha dolu bir telefonmuş gibime geliyor.
Kendimi ikna edebilsem aslında nokia 8 de iyi telefon ama olamıyorum işte.

Benim önerim iki telefonu da canlı olarak görmenizdir. İki telefon arasında genel olarak uçurum yok. Hangisini alırsanız alın pişman olmazsınız. Bir mağazada iki telefonu da görün, hissiyatına ve içeriğine bakın, hoşunuza gideni alın. İnternette gördükleriniz size gerçekte çok farklı gelebilir. Son karar olarak canlı canlı görüp beğendiğinizi alın.

Konu çok uzamış biz size nedenleriyle şunu alın diyoruz siz hala şu vs şu gibi karşılaştırma yapıyorsunuz. Siz daha nasıl bir telefona ihtiyacınız var onu bile bilmiyosunuz bence. Size nedenleriyle söyledik hangisi daha iyi bu kadar kararsız kalmanız anlamsız zaten bütçeniz belli sizin telefondan beklentiniz nedir ilk önce ona karar vermelisiniz.

• Xz1 2000TL
    • Mi6 2300TL
    • Nokia 8 2000TL
    [*]Hangisini önerirsiniz?
    Başka öneriler de alabilirim.
    Eğer ekran kenarları sizin için sıkıntı değil ise kesinlikle xz1'i öneririm. Kamera açısında gayet başarılı. Ayrıca bu günün amiral gemilerinde olan 960 fps ağır çekim özelliği de var. SD835 ile gayet stabil ve performanslı bir telefon. Pil olarak stamina modu ile gayet başarılı diyebilirim. Yazılım güncellemeleri konusunda sıkıntı yaşamayacağınız bir telefon. Parmak izi sensörünün yeri bence bir telefondaki en iyi yer. Ve çok stabil ve hızlı çalışıyor. Kısacası aldığınızda pişman olmayacağınız ve uzun süre kullanabileceğiniz bir cihaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı