Y splitter kablo önerisi

Tolgahan1997

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar Creative AE-7 ses kartım ile kulaklığımı kullanabileceğim y splitter kablo alacağım. Aklımda goldpin olanlar var fakat hangi markanın daha iyi olduğunu bilmiyorum. Önceden kullanan veya bu konuda bilgili arkadaşlar yardım ederse sevinirim. Aklımdaki ürün bu fakat 40 TL ürün aşırı arttığından başka ürünlere bakıyorum yurt dışı üründe olabilir fakat kaliteli bir şey almak istiyorum. Ugreen 3.5mm Kulaklık ve Mikrofon Ayırıcı Y Kablo Siyah: Amazon.com.tr

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de bu arayıştaydım zsn pro x'i masaüstünde kullanmak için. Bu ürünü aldım geçtim en son. Henüz gelmedi ama acelesi yoksa Çarşamba mesajımı alıntılarsan ilk izlenimlerimi paylaşabilirim dip ses oluyor mu, stereo çalışıyor mu vs. şeklinde.

Ben de bu arayıştaydım zsn pro x'i masaüstünde kullanmak için. Bu ürünü aldım geçtim en son. Henüz gelmedi ama acelesi yoksa Çarşamba mesajımı alıntılarsan ilk izlenimlerimi paylaşabilirim dip ses oluyor mu, stereo çalışıyor mu vs. şeklinde.
Acelem yok zaten. Önemli olan dip ses yapmayıp, sesi düzgün olarak aktarabilmesi benim için.

Yeni konular

Geri
Yukarı