Yabancı Film Önerisi

Arda Ekin

Hectopat
Yer
Çankaya/Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, ben şu sıralar izleyecek film bulamıyorum :( En son Marslı ve MAD MAX: Fury Road izledim. Ama benim film zevkim biraz farklı :) Daha çok gençlerin eziklikten veya tanınmamazlıktan, popülerliğe veya kendilerini geliştirmesi gibi filmler ilgimi çekiyor. (Bkz: Asla Pes Etme) Böyle filmler varsa buraya yazabilir misiniz? Öte yandan aksiyon-macera ve bilim kurgu filmleri seviyorum. Kesinlikle izlemelisin dediğiniz filmler varsa buraya yazabilirsiniz :)

Merhaba, ben şu sıralar izleyecek film bulamıyorum :( En son Marslı ve MAD MAX: Fury Road izledim. Ama benim film zevkim biraz farklı :) Daha çok gençlerin eziklikten veya tanınmamazlıktan, popülerliğe veya kendilerini geliştirmesi gibi filmler ilgimi çekiyor. (Bkz: Asla Pes Etme) Böyle filmler varsa buraya yazabilir misiniz? Öte yandan aksiyon-macera ve bilim kurgu filmleri seviyorum. Kesinlikle izlemelisin dediğiniz filmler varsa buraya yazabilirsiniz :)
Labirent serisini izlemediysen Ölümcül kaçıştan başlamanı tavsiye ederim. Bir de Arkadaştan Öte'yi izleyebilirsiniz. Justin Timberlake başrolde. Yaşınızı bilmediğim için aileden gizli izleyin diyorum :) Aslında o kadar pembe değil ama o konu hakkında çok konuşma ve olay var. Liseli Polisleri de öneririm.

Senin aradığın film Perks of Being Wallflower.

Burak'a katılıyorum 3 idiots çok güzel bir filmdir. Onun dışında bu yıl vizyona giren Ters yüz filminide izlemeni öneririm.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı