Yabancı Film Önerisi

Arda Ekin

Hectopat
Yer
Çankaya/Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, ben şu sıralar izleyecek film bulamıyorum :( En son Marslı ve MAD MAX: Fury Road izledim. Ama benim film zevkim biraz farklı :) Daha çok gençlerin eziklikten veya tanınmamazlıktan, popülerliğe veya kendilerini geliştirmesi gibi filmler ilgimi çekiyor. (Bkz: Asla Pes Etme) Böyle filmler varsa buraya yazabilir misiniz? Öte yandan aksiyon-macera ve bilim kurgu filmleri seviyorum. Kesinlikle izlemelisin dediğiniz filmler varsa buraya yazabilirsiniz :)

Merhaba, ben şu sıralar izleyecek film bulamıyorum :( En son Marslı ve MAD MAX: Fury Road izledim. Ama benim film zevkim biraz farklı :) Daha çok gençlerin eziklikten veya tanınmamazlıktan, popülerliğe veya kendilerini geliştirmesi gibi filmler ilgimi çekiyor. (Bkz: Asla Pes Etme) Böyle filmler varsa buraya yazabilir misiniz? Öte yandan aksiyon-macera ve bilim kurgu filmleri seviyorum. Kesinlikle izlemelisin dediğiniz filmler varsa buraya yazabilirsiniz :)
Labirent serisini izlemediysen Ölümcül kaçıştan başlamanı tavsiye ederim. Bir de Arkadaştan Öte'yi izleyebilirsiniz. Justin Timberlake başrolde. Yaşınızı bilmediğim için aileden gizli izleyin diyorum :) Aslında o kadar pembe değil ama o konu hakkında çok konuşma ve olay var. Liseli Polisleri de öneririm.

Senin aradığın film Perks of Being Wallflower.

Burak'a katılıyorum 3 idiots çok güzel bir filmdir. Onun dışında bu yıl vizyona giren Ters yüz filminide izlemeni öneririm.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı